Karamürsel Belediyesi Haberleri

Karamürsel Belediyesi Haberleri

Karamürsel Belediyesi'nden Sağlık İçin İlaçlama Çalışmaları

Belediye yetkilileri, vatandaşların rahat bir yaz dönemi geçirmesi ve bulaşıcı hastalıkların önlenmesi için ilaçlama çalışmalarının titizlikle sürdürüleceğini belirtti. Karamürsel Belediyesi, halkın sağlığını korumak için gece gündüz demeden çalışmaya devam ediyor.

Karamürsel'in Parlayan Yıldızı Sinan Yıldız Birincilik Kazandı

Başkan Çalık, Sinan Yıldız’ın başarısını kutlayarak, “Başarılı sporcumuzu, Karamürsel’in parlayan yıldızını tebrik ediyorum. Kendisinin başarılarıyla gurur duyuyoruz. Sinan Yıldız, gelecekte de büyük başarılara imza atacak potansiyele sahip” dedi.

Milli Takımın Yanında Hep Birlikte!

Karamürsel Belediyesi Tüm İlçe Halkını Davet Etti: Milli Takımın Yanında Hep Birlikte!

Geleneksel Fulacık Bahar Şenliği Coşkuyla Kutlandı

Karamürsel Fulacıklılar Kültür Kalkınma ve Dayanışma Derneği tarafından düzenlenen Geleneksel Fulacık Bahar Şenliği, bugün büyük bir coşkuyla gerçekleştirildi.

Başkan Çalık yıkıma başladı

Karamürsel Belediyesi resmi sayfası tarafından yapılan açıklamada, Karamürsel Belediye Başkanı Ahmet Çalık, göreve geldiği ilk günden itibaren vatandaşların can ve mal güvenliğini sağlamak için çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor.

Yaza Merhaba Konseri'ne Davetlisiniz

Karamürsel Belediyesi Türk Sanat Müziği Korosu, 'Yaza Merhaba Konseri' ile müzikseverlerle buluşuyor. 13 Haziran 2024 Perşembe günü, Karamürsel Kordon'da gerçekleştirilecek olan konser saat 20.30'da başlayacak.

Karamürsel’de Triatlon Lig Yarışları Nefes Kesti

Karamürsel Belediyesi ve Türkiye Triatlon Federasyonu işbirliğiyle Karamürsel’de düzenlenen Bölgesel Triatlon Ligi yarışları, heyecan dolu anlara sahne oldu.

Karamürsel'de Bir İlk: Bölgesel Triatlon Ligi Müsabakaları Başlıyor

Karamürsel, ilk kez Bölgesel Triatlon Ligi müsabakalarına ev sahipliği yapacak. Türkiye Triatlon Federasyonu ve Karamürsel Belediyesi iş birliğinde düzenlenecek olan 3. Bölge 2. Etap Yarışı, 9 Haziran 2024 tarihinde Karamürsel Altınkemer Halk Plajı'nda start alacak.

İlkay Kaya, Meclis Toplantısının 2. Oturumunu Gerçekleştirdi

Karamürsel Belediye Başkan Yardımcısı ve Başkan Vekili İlkay Kaya başkanlığında, Haziran ayı meclis toplantısının 2. oturumu gerçekleştirildi. Toplantıda gündemde olan konular, meclis üyelerinin oylarıyla onaylandı.

Başkan, Çalık durmak bilmiyor

5 Haziran Dünya Çevre Günü etkinlikleri kapsamında Karamürsel'de bir doğa yürüyüşü gerçekleştirildi. Karamürsel Belediyesi, Kocaeli Yüksek Öğrenim Derneği

Karamürsel'de "Sinemaya Gitmeyen Çocuk Kalmasın" Projesi

Karamürsel Belediye Başkanı Ahmet Çalık, çocukların kültürel ve sanatsal faaliyetlere katılımını artırmak amacıyla "Sinemaya Gitmeyen Çocuk Kalmasın" projesini hayata geçirdi. Proje kapsamında yüzlerce çocuk sinemayla buluşturuldu.

Karamürsel'de 8 km'lik Doğa Yürüyüşü Gerçekleştirildi

19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında Karamürsel Belediyesi tarafından düzenlenen “Doğa Yürüyüşü” büyük bir katılımla gerçekleşti.

Karamürsel'e katı atık transfer istasyonu kuruluyor

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Karamürsel'in çöp sorununu çözmek için önemli bir adım attı. Büyükşehir Belediyesi Çevre Komisyonu, Karamürsel'in Dereköy Beldesi'ne bağlı İneboylu Köyü yakınlarında kurulması planlanan katı atık transfer istasyonunun yapılacağı alanı inceledi.

KARMEK yıl sonu sergisi büyük ilgi gördü

Karamürsel Belediyesi tarafından düzenlenen meslek edindirme kurslarının yıl sonu genel sergisi, Belediye Kültür Merkezi'nde açıldı.

Karaosmanoğlu'ndan Çalık'a Tebrik Ziyareti

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, CHP'den Karamürsel Belediye Başkanı seçilen Ahmet Çalık’ı makamında ziyaret etti.

Bilgutay Bağdat, hak ettiği yere geldi

Bilgutay Bağdat, hak ettiği yere geldi. 31 Mart 2024 yerel seçimlerinin ardından Karamürsel Belediyesi'nde göreve başladı. Karamürsel Belediyesi, 47 yıl aradan sonra CHP'li bir başkan tarafından yönetilmeye başlandı.

Gülseli Özalp, özel kalem müdiresi oldu

Gülseli Özalp, Karamürsel Belediyesi'ne yeni özel kalem müdiresi olarak atandı.

Vatandaş artık sahile tuvalet istiyor!

Karamürsel halkı, 20 yıldır yapılamayan tuvaletin artık yapılmasını istiyor. Karamürsel sahil şeridinde, yıllardır vatandaşların en büyük sıkıntılarından biri kapalı pazar yeri, diğeri ise tuvalet eksikliği.

Karamürsel’de yeni komisyonlar belirlendi

CHP’nin hem başkanlığı ve hem de meclis çoğunluğunu elde ettiği Karamürsel Belediyesinde ilk meclis toplantısı yapıldı. Encümen ve komisyon üyelerinin belirlendiği toplantıda konuşan yeni başkan Ahmet Çalık, seçim sonuçlarının hayırlı olmasını diledi.  

Karamürsel Belediyesi Personel Alımı Başvuru Şartları

Karamürsel Belediyesi, daimi olarak istihdam edilecek beden işçisi personel alımı için başvuruları almaya başlıyor. Başvuru şartları ve detaylar şu şekildedir:

Karamürsel Belediyesi, İşyeri ve Tarla Kiralama İhalesi Duyurusu

Karamürsel Belediye Başkanlığı, ilçede bulunan 2 işyeri ve 1 tarlayı kiraya vermek üzere ihale düzenleyecektir. İlgili duyuru şu şekildedir:

MHP'nin Kocaeli'deki İlçe İlçe Meclis Üyesi Adayları Belli Oldu

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP), Kocaeli'deki 12 ilçesindeki meclis üyesi adaylarını açıkladı. Yerel seçimler öncesinde adaylık çalışmalarını tamamlayan MHP, Cumhur İttifakı çatısı altında seçimlere girecek ve 12 ilçede meclis üyelerini belirledi.

Taşeron işçiler; Daha İyi Şartlar, Daha Adil Maaşlar İstiyor

Karamürsel Belediyesi Çalışanları: "Daha İyi Şartlar, Daha Adil Maaşlar İstiyor"

Facia yaşanmadan yetkililer müdahale etmeyecek mi?

Karamürsel'de Yol Çökmesi Endişesi! Karamürsel'de büyük bir tehlike sinyali: Felaket resmen geliyorum diyor.

Ahmet Çalık, Tanıtım Programı İçin Halkı Davet Ediyor

CHP Karamürsel Belediye Başkan Adayı Ahmet Çalık, Tanıtım Programı İçin Halkı Davet Ediyor

Karamürsel'de Elektrikli Araç Şarj İstasyonları Hizmete Açıldı

Karamürsel Belediyesi, çevre dostu ulaşımın yaygınlaştırılması amacıyla ilçedeki katlı otoparkta yeni elektrikli araç şarj istasyonlarını faaliyete geçirdi.