Başkan Çalık Haberleri

Başkan Çalık Haberleri

Karamürsel'in Parlayan Yıldızı Sinan Yıldız Birincilik Kazandı

Başkan Çalık, Sinan Yıldız’ın başarısını kutlayarak, “Başarılı sporcumuzu, Karamürsel’in parlayan yıldızını tebrik ediyorum. Kendisinin başarılarıyla gurur duyuyoruz. Sinan Yıldız, gelecekte de büyük başarılara imza atacak potansiyele sahip” dedi.

Başkan Çalık yıkıma başladı

Karamürsel Belediyesi resmi sayfası tarafından yapılan açıklamada, Karamürsel Belediye Başkanı Ahmet Çalık, göreve geldiği ilk günden itibaren vatandaşların can ve mal güvenliğini sağlamak için çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor.

Başkan Çalık'a TBB'de Önemli Görev

Karamürsel Belediye Başkanı Ahmet Çalık, Türkiye Belediyeler Birliği'nde (TBB) önemli bir göreve getirildi. Çalık, yeni dönemde TBB Göç ve Uyum Komisyonu üyesi olarak görev yapacak.

Başkan Çalık'tan YKS'ye Girecek Öğrencilere Başarı Mesajı

Karamürsel Belediye Başkanı Ahmet Çalık, Yükseköğretim Kurumları Sınavı'na (YKS) girecek tüm öğrencilere başarılar diledi.

Vatandaş artık sahile tuvalet istiyor!

Karamürsel halkı, 20 yıldır yapılamayan tuvaletin artık yapılmasını istiyor. Karamürsel sahil şeridinde, yıllardır vatandaşların en büyük sıkıntılarından biri kapalı pazar yeri, diğeri ise tuvalet eksikliği.

Giresun Spor başkanı ve yönetiminden Başkan Çalık'a ziyaret

Giresunspor Kulüp Başkanı Nahid Ramazan Yamak, Giresunspor Yönetim Kurulu Üyesi Av. Kerim Aynur ve İnşaat Mühendisi Hayrettin Karacaer, Karamürsel Belediye Başkanı Ahmet Çalık'ı ziyaret etti.

Başkan Çalık, ilk meclis toplantısını gerçekleştirdi

Karamürsel Belediye Başkanı Ahmet Çalık, ilk meclis toplantısını gerçekleştirdi.

Başkan Çalık, gönüllere dokundu

Karamürsel Belediye Başkanı Ahmet Çalık, yaptığı paylaşım ile gönüllere dokundu. İşte Çalık'ın yaptığı o paylaşım.

Başkan Çalık'tan "Kadir Gecesi" Mesajı

Karamürsel Belediye Başkanı Ahmet Çalık, Ramazan-ı Şerif'in önemli günlerinden biri olan Kadir Gecesi dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Çalık, "Bu kutsal gecenin milletimize, İslam dünyasına ve tüm insanlığa hayırlar getirmesini Allah'tan niyaz ediyorum" dedi.

Başkan Çalık tüm ilçe halkını davet etti

Karamürsel Belediye Başkanı Ahmet Çalık, ilçe halkını önemli bir etkinlik için davet ediyor.

Başkan Çalık, çocukları iftarda yalnız bırakmadı

Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği (TEMAD), koruma altındaki çocuklara yönelik geleneksel iftar programını üçüncü kez gerçekleştirdi.

BELEDİYE BAŞKAN ADAYININ GELDİĞİNİ DUYAN AKIN ETTİ

Karamürsel'de belediye başkan adaylığı açıkladığı günden bu yana kapı, kapı gezerek halkla buluşan Ahmet Çalık'a ilgi her geçengün

Karamürsel'in bu sıra en çok konuşulan ismi Ahmet Çalık

Karamürsel'de siyasetin en renkli belediye başkan adayı olark gösterilen Ahmet Çalık aslında yıllar öncesinden, Bizim Ahmet olarak insanların gönlünde yer etmeyi başarmış

Çalık'a en büyük destek kadınlardan geldi

Karamürsel Cumhuriyet Halk Partisi belediye başkan adayı Ahmet Çalık'a destek her geçen gün çığ gibi büyümeye devam ediyor.

Ahmet Çalık biz kocaman bir aileyiz dedi!

Karamürsel Cumhuriyet Halk Partisi Belediye başkan adayı Ahmet Çalık CHP gönül veren partilileri ile bir araya geldi.