Kayıp Haberleri

Kayıp Haberleri

18 Yaşındaki Kardelen Her Yerde Aranıyor

Gölcük'te yaşayan 18 yaşındaki Kardelen İbişoğlu'ndan günlerdir haber alınamıyor.

Genç kadın her yerde aranıyor!

Ezgi Vural, Perşembe gününden bu yana kayıp. Öğrenildiğine göre, Perşembe günü işe gitmek üzere evinden çıkmış.

Kayıp İki Lise Öğrencisi her yerde aranıyor!

ÇOK ŞÜKÜR KIZLARIMIZ BULUNMUŞTUR. GAZETEMİZİ ARAYARAK TEŞEKKÜR EDEN AİLELERİ DESTEK VEREN HERKESTEN ALLAH RAZI OLSUN DEDİ.

Aydın Demir Son Yolculuğuna Uğurlandı

Karamürsel'de Büyük Kayıp: Aydın Demir Son Yolculuğuna Uğurlandı

Kayıp Hasan Kaya İçin Mahkeme Süreci Başladı

Kayıp Hasan Kaya İçin Mahkeme Süreci Başladı – Kayıp Şahsı Tanıyanların İhbarı Bekleniyor

Elektrik Kesintileri Halkı Bezdiriyor: SEDAŞ'a Acil Çağrı

Karamürsel'de yaşayan vatandaşlar, sık sık yaşanan elektrik kesintilerinden dolayı büyük sıkıntı yaşıyor.

Kayıp oğlumuz bulunmuştur. Herkese teşekkürler

KAYIP OĞLUMUZ YAYINLANAN HABER VE BİNLERCE DUYARLI İNSAN SAYESİNDE HEMEN BULUNMUŞTUR. ALLAH HERKESTEN RAZI OLSUN. Kayıp oğlumuz her yerde aranıyor. Geçtiğimiz günlerde Kayacık Mahallesi Kolaylı 2 sitesi civarından alınarak Karapınar ile İhsaniye tarafına bırakıldığı iddia edilen oğlumuz aranıyor. Kayacık Mahallesi Fener yolu caddesi "KAÇAMAK BÜFE" önünde bakılan oğlumuz kahve rengi tüylü ve mor ile siyah arası dili ile insan canlısı ve kesinlikle saldırgan değildir. İsmi "KAHVE" dir. Gören yada bilgisi olanların insanlık namına 0539 399 29 38 numaralı telefona mesaj, çağrı veya Whatsapp üzerinden bilgi vermeleri rica olunur.

Her yerde aranıyor!

Gölcüklü Milhan 8 gündür kayıp! Gölcük İlçesi şehitlik mevkii Esentepe bölgesinde oturan 18 yaşındaki Milhan Hacıfettahoğlu’dan 8 gündür haber alınamıyor.

Ayten Demirbaş hayatını kaybetti

Karamürsel'de geniş bir kesim tarafından tanınan ve sevilen ilçemizin köklü esnaflarından "BOZDAĞ KEBAB" işletmesi sahibi Demirbaş ailesinin acı kaybı.

İnsanlar birileri daha çok para kazansın diye ölmeye devam ediyor!

Yalova ili Altınova ilçesinde faaliyet gösteren tersanelerde yaşanan can kayıpları ve çıkan büyük kavgalar ve alınmayan önlemler herkesi tedirgin ediyor. Geçtiğimiz gün daha 19 yaşında hayatını kaybeden Yasin Demirdağ isimli gencin ölüm anları ve sonrasında ihmali olduğu düşünülen kişilere yapılan saldırı görüntüleri ortaya çıktı.

17 yaşındaki genç kız kayboldu

Karamürsel’de yaşayan 17 yaşındaki genç kız Ayça nur Aydoğan kayboldu.

Kayıp genç otel odasında ölü bulundu

İzmit'te ailesinin kayıp başvurusu yaptığı Emrah Tonguç'un (35), otel odasında başından vurulmuş cansız bedeni bulundu.  

Lütfen görenler haber versin! Aile perişan oldu paylaşın lütfen

Karamürsel'de geçtiğimiz hafta ani bir şekilde ortadan kaybolan Gizem Tan'ın ailesinin kızlarını her yerde ararken son olarak Müge Anlı'nın programına çıkması sonrası kayıp kızdan haber geldi.

Lütfen görenler haber versin! Aile perişan

Karamürsel'de ikamet eden 26 yaşındaki Gizem Tan evden çıktı ve adeta sırra kadem bastı. Ailesi ve sevenlerinin her yerde aradığı Giz Tan'ı görenlerin insaniyet namına 0535 038 64 41

Karamürselli genç kız babası için adalet arıyor

Karamürsel'de 9 yıl önce kaybolan arkadaşını öldürdüğü gerekçesiyle tutuklanan sanığın 12 yıldan 18 yıla kadar hapsi istendi. İstenilen cezayı yetersiz bulan maktulün kızı, "9 yıl önce kayıp ilanıyla babamı aramıştık fakat babam kayıp değilmiş Halil Ö. isimli şahıs tarafından canice öldürülmüş.

İsmail Yıldırım'da Fatma Kaplan Hürriyet'e iğrenç gönderme!

Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım'ın sosyal medya hesabı üzerinden bir anneye karşı yaptığı patlıcanlı, salatalıklı paylaşıma tepki yağdı

Çok acil hemen paylaşın! Küçük kızlar biranda kayboldu!

Dün sabah saatlerinde Subaşı beldesindeki evlerinden çıkan 12 Yaşındaki Feyza Aker ve 14 yaşındaki Tauna Yamanel isimli iki küçük kız

Karamürsel’de ceset hala aranıyor!

Kocaeli Emniyet Müdürü Veysal Tipioğlu bölgesinde faili meçhul kalmış bütün dosyaları bir, bir aydınlatmaya devam ediyor.Son olarak Karamürsel’e gömülen şahsın arama çalışmaları devam ediyor.

Karamürsel'de 8 yıldır kayıp olan Akif Demir'in cinayete kurban gitmiş!

Kocaeli'de 8 yıldır kayıp olarak bilinen Akif Demir isimli bir vatandaşın, para meselesi yüzünden öldürüldüğü anlaşıldı.

17 yaşındaki Aysunur 10 gündür kayıp!

17 yaşındaki Aysunur Ayvaz günlerdir kayıp. Lütfen gören yada bilenler hemen kolluk kuvvetlerine yada 0 546 869 88 12 numaralı telefondan ailesine

HAYATINDAN ENDİŞE EDİLİYOR!

Karamürsel’de üç gün önce kayıplara karışan Durdi Küçükçolak (39) isimli kişinin ailesi ve yakınları hayatından endişe ediyor.

Deniz sezonu resmen kapandı!

KOSKEM sezonu kayıpsız kapattı Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kocaeli Sahilleri Su Kazaları Engelleme Merkezi (KOSKEM) ekipleri, yaptıkları özverili çalışma neticesinde 2020 yaz sezonunu kayıpsız kapattı.

20 yaşındaki Sevda’dan 5 gündür haber alınamıyor

Kocaeli’de ikamet eden 20 yaşındaki Sevda Elgörmüş’ten 5 gündür haber alınamıyor . Kocaeli’de dışarı çıktıktan sonra tekrar evine dönmeyen 20 yaşındaki Sevda Elgörmüş’ten ailesi 5 gündür haber alamıyor.

Alzheimer hastası Fatma teyze kayıp! Lütfen paylaşın

61 yaşındaki Alzheimer hastası Fatma Uykun aranıyor

Köpeğini bulan kişiye 5 bin tl ödül verecek!

Olay, 17 Nisan tarihinde  Darıca ilçesi Bayramoğlu Mahallesi'nde meydana geldi.

Karamürsel’de kaybolan cüzdan, Hatay’dan gelen mesajla sahibine ulaştırdılar

Memleketi Hatay'a giderken cüzdanını Karamürsel otobüsünde kaybeden yolcunun annesinden gelen mesajla cüzdanı hemen bulunarak sahibine ulaştırıldı

17 yaşındaki kayıp genç kız bir hafta sonra Karamürsel'de bulundu

Denizli’de evinden ayrıldıktan sonra bir daha haber alınamayan 17 yaşındaki A.A., bir hafta sonra Karamürsel'de bulundu.

KARAMÜRSEL İŞİTME CİHAZI MERKEZİ AÇILDI!

Geçtiğimiz günlerde Karamürsel’e işitme cihazı merkezi açıldı. Daha önce Karamürselli işitme kayıplı hastaların cihaz temin etmek için Gölcük, İzmit veya Yalova

Karamürsel'den Suriye'ye gitti ve

Suriye’ye götürüldü, bir daha haber alınamadı Suriye’ye giden ve kendisinden bir daha haber alınamayan Bilal Çakırcalı için ailesi gaiplik başvurusunda bulundu.

Altınova'da Kayıp Bizans Kalesi Bulundu

Haçlı Seferi’nde, Hasting Muharebesi’ne katılan Anglo-Sakson askerlerin sığınmaları için yapılan kale Altınova'da bulundu.