Ahmet Çalık 'Tüm Engelleri Beraber Aşacağız'

Cumhuriyet Halk Partisi Karamürsel Belediye Başkan adayı Ahmet Çalık, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla yayınladığı mesajında, 'Engelleri Birlikte Aşacağız' ifadelerinde bulundu.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Karamürsel Haber Gazetesi - Mahizer Türk

Cumhuriyet Halk Partisi Karamürsel Belediye Başkan adayı Ahmet Çalık, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla yayınladığı mesajında, “Engelleri Birlikte Aşacağız” ifadelerinde bulundu.

Birleşmiş Milletler tarafından 1992 yılından bu yana 3 Aralık'ta kutlanan uluslararası bir farkındalık günüdür. Bu kapsamda Engelliler Günü ilçemizde de çeşitli farkındalık etkinlikleri ile kutlanırken,Cumhuriyet Halk Partisi Karamürsel Belediye Başkan adayı Ahmet Çalık 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla yazılı bir mesaj yayımlarak,  engelli vatandaşlarımızın daha yaşanılabilir çevre ve yaşam şartlarını kolaylaştırmak için her türlü çalışmayı sergileyeceklerini ifade etti.

Çalık, açıklamasında şu ifadelere yer verdi; “Tüm engelleri kaldırmak, sevgi, dayanışma ve empati ile engelsiz bir yaşamı hep birlikte inşa edeceğiz.  Engelsiz bir Karamürsel'de  hayat sürdürmemiz mümkün diyerek projelerimizle birlikte yola çıktık. Karamürsel'de  yaşayan tüm engelli vatandaşımızın, sosyal kültürel haklarını ihlal etmeyecek, empati kurarak ilerleyeceğiz. Engelli vatandaşlarımızla aynı kaldırımda birlikte gidebileceğimiz bir ilçe inşa etmeye geliyoruz. Bu vesile ile 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’müz olsun.” dedi.

ÖZEL BİREYLERİ ZİYARET ETTİ

Cumhuriyet Halk Parti Karamürsel Belediye Başkan adayı Ahmet Çalık ve yönetim kurulu üyeleri 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla Ailem Özel Eğitim ve Rehabilitasyon merkezini ziyaret ederek, kıymetli öğretmenlere verdikleri büyük emekler için çok teşekkür ettiler.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN