Tahir Büyükakın size 2 beden büyük gelir! - Ercan Buber

Tahir Büyükakın size 2 beden büyük gelir!


Karamürsel’de son zamanlarda Tahir Büyükakın hazımsızlığı git, gide artarak büyümeye devam ediyor.

Hatta geçtiğimiz günlerde Ak Partili bir gurubun toplantısında İsmail Yıldırım kibirden bahsederek mesaj göndermeye çalışmış ama hala anlamakta ısrar ediyor.

Tahir Büyükakın sizlere 2 beden büyük gelir.

Hatta biraz daha zorlarsanız oturduğunuz koltuktan alayınızı çeker alır, demedi demeyin!

 

İLÇEYE BÜYÜK YATIRIMLAR GELİYOR

Bilindiği üzere Tahir Büyükakın göreve gelir gelmez ilçenin en büyük sorunu olan dal-çık projesine dört kolla saldırıp sonlandırdı sayılır. Bir aksilik olmadığı takdirde çok kısa bir zaman sonra bu başımıza açılan büyük beladan, çekilen onca eziyetten yıllar sonra Tahir Büyükakın sayesinde kurtulmuş olacağız.

 

Büyükakın, aynı zamanda öyle muhteşem bir sahil projesi hayata geçiriliyor ki, sadece Kocaeli’nde değil Marmara bölgesinde parmakla gösterilecek güzellikte bir proje ile ilçe genelinde bir devir açılacak.

Kimsenin yıllardır umurunda olmayan sahil şeridimiz öyle muhteşem bir hale getiriliyor ki, binlerce insanın üst, üste denize girmek zorunda bırakıldı 2 plaj yerini yeni birçok plaja ve tesise bırakmaya hazırlanıyor.

 

İlçe genelinde dışarıdan gelen çok sayıda tatilci hem ilçe halkının huzurunu kaçırmamış olacak, hem de Karamürsel halkı artık ailesi ve çocukları ile denize girmek ve güneşlenmek için uzaklara gitmek zorunda kalmayacak.

 

Amaç hizmet odlumu aslında ne kolay ve pratik çözümler üretilebiliyor değil mi?

 

Birçok yerden insanlar Karamürsel’e gelecek sahilde yürüyüş yapmak, spor yapmak, bisiklete binmek, koşmak için Halıdere’den başlayıp Kaytazdere sahilinin sonuna kadar kilometrelerce sahilin tadını doyasıya çıkarmak için Karamürsel’e ya da Ereğli’ye gelecek burada denize girecek, güneşlenecek, yiyecek, içecek, gezecek, konaklayacak.

 

Karamürsel esnafı belki de çok uzun bir zamandan sonra bir nefes alabilecek.

İyi düşünüyor ve iyi olmasını arzuluyoruz. Birilerine güç gösterisi yapıp, şahsi egolarını tatmin etmeye çalışanlar madem memleketini biraz olsun düşünüyor, Tahir Büyükakın gibi ilçemize hizmet yapmak için mücadele eden memleket sevdalıları ile iyi geçinirse herkes mutlu ve huzurlu olacak…

[email protected]

YAZIYI PAYLAŞ!

Yorumlar / 2

  • SAFFET GÜLNAR | 21 Eylül 2021 11:39

    SAYIN BAŞKANIMIZ KARAMÜRSEL İÇİN BÜYÜK ŞANS KARAOSMANOĞLU DÖNEMİNE BAKALIM ÖNEMLİ BİR YATIRIM YOK DENİZ TAŞIMACILIĞI FİYASKO ILE SO NUÇLANDI ŞİMDİ TAHİR BAŞKAN HAKİKATEN CANLA BAŞLA ÇALIŞIYOR PAZAR GUNLERİ BLE İŞİNİ TAKİP EDİYOR BAŞKANIMIZI SEVİYORUZ BÜYÜKŞEHİRDE DESTEĞİMİZ TAMDIR

  • İbrahim usta | 08 Eylül 2021 11:29

    Ercan bey yazılarınıza bayağı ara verdiniz diye düşünüyorum.

YAZARIN SON 5 YAZISI