Valilik Haberleri

Valilik Haberleri

KOCAELİ VALİLİĞİ DUYURDU

Kocaeli Valiliği, resmi sosyal medya hesabından yaptığı duyuruyla, 11 Mart 2024 Pazartesi itibariyle mesai saatlerinde değişikliğe gidildiğini duyurdu. Valilik tarafından yapılan duyuruya göre:

Dikkat! Darıca, Gebze, Çayırova, Dilovası, Körfez ve Karamürsel

Yarına dikkat Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nce yapılan son değerlendirmelere göre, yarın Kocaeli'de kuvvetli rüzgar ve zaman zaman Fırtına olacağı tahmin ediliyor.

Kocaeli Valiliğinden fırtına uyarısı

Valilikten fırtına uyarısı Kocaeli Valiliği yarın Marmara Denizinde etkili olacak fırtına nedeniyle uyarıda bulundu. Fırtınanın saatte 75 kilometre hızla esmesi bekleniyor.  

Kocaeli valiliği ve meteoroloji art arda uyardı!

Kocaeli Valiliği, 8 Aralık 2023 Cuma günü Kocaeli'nde etkili olması beklenen kuvvetli rüzgara karşı vatandaşları uyardı.  

Kocaeli valiliğinden çok önemli uyarı!

Valilikten vatandaşlara uyarı üstüne uyarı: Fırtına pazartesiye kadar sürecek Kocaeli Valiliği, vatandaşları fırtınaya karşı uyardı. Kocaeli genelinde etkili olacak olan fırtına Pazar gününe kadar sürecek.  

Valilikler bir bir açıklıyor okullar tatil mi?

Resmi açıklama geldi! Zonguldak, Sakarya, Bolu, Kocaeli, Ankara, İstanbul ve Düzce’de okullar tatil edildi mi?Düzce Valisi Cevdet Atay sosyal medya hesabından önemli açıklamalarda bulundu. Peki; Bugün okullar tatil mi? 23 Kasım 2022 Düzce'de okullar tatil mi oldu; çevre illerde okul var mı?

Kocaeli genelinde tüm okullar tatil edildi

KOCAELİ Valiliği'nce kentte etkili olması beklenen kar yağışı nedeniyle 14 Mart Pazartesi gününe kadar Kocaeli genelinde okulların tatil edildiğini duyurdu.

Kocaeli Valiliğinden önemli açıklama

Kocaeli Valiliği İl Hıfzısıhha Kurulu, 1 Temmuz’dan itibaren geçerli olmak üzere uygulanacak yeni kararları açıkladı.

Kocaeli geneli Valilik uyardı! Çamur yağacak

Kocaeli Valiliği’nden yapılan uyarıda, yarın akşam saatlerinde kadar bölgemizde toz taşınımı görüleceği bildirildi.

Kocaeli Valiliği açıkladı! Ramazan KARARLARI

Kocaeli Valiliği, İçişleri Bakanlığı'nın “Ramazan Ayı Tedbirleri” genelgesi ile alınan karar ve tedbirleri duyurdu.  

Okullarla ilgili yeni karar: 1 Mart’ta açılmıyor !

İkinci aşaması 1 Mart’ta başlayacak olan yüz yüze eğitimle ilgili yeni bir karar alındı.

Valilikten okulların açılmasıyla ilgili karar!

Kocaeli Valiliği, okulların açılmasıyla ilgili yeni kararları yayımladı

Yaşanan köpek katliamları sonrası, Kocaeli valiliğinden açıklama

Valilikten Karamürsel'deki Katliama İnceleme başlattı. Karamürsel'de 6 sokak köpeğinin ölü bulunması üzerine Kocaeli Valiliği inceleme başlattı. 

Kocaeli geneli Dikkat! İşte yasakların detayları 1

18 Kasım 2020, Çarşamba - 20:22 Kocaeli Valisi Seddar Yavuz Başkanlığında toplanan İl Umumi Hıfzıssıhha Kurulu, alınan yeni kararları açıkladı. Kurulun aldığı karara göre,

Kocaeli Valiliğinden sel uyarısı

Kocaeli Valiliği ilimiz için gök gürültülü şiddetli yağış ve sel uyarısı yaptı

Kocaeli genelinde yeni tedbirler okuyun ve hemen paylaşın

Kocaeli’de 12 yeni korona tedbiri! Kocaeli İl Umumi Hıfzıssıhha Kurulu korona virüse karşı alınacak 12 tedbiri daha duyurdu.  

Yarından itibaren bütün hafta denetim var!

İçişleri Bakanlığı 81 İl Valiliğine “Koronavirüs salgını” konulu ek genelge gönderdi. İçişleri Bakanlığı 81 İl Valiliğine “Koronavirüs salgını” konulu ek genelge gönderdi.

Kadına şiddete karşı 5 bakanlık devrede!

81 ilin valiliklerine gönderildi! Türkiye’nin kanayan yarası olan kadına şiddete karşı 5 bakanlık devreye girdi.

Kocaeli’nin her yerinde genel denetim yapılacak!

İçişleri Bakanlığı, berber, kuaför, taksi, pazar yeri ve toplu ulaşım araçlarında Kovid-19 kurallarının denetimi için valiliklere genelge gönderdi.

Kocaeli valiliğinden önemli açıklama

Kocaeli Valiliği 15 Mayıs itibariyle başlayacak olan 4 günlük sokağa çıkma yasağı ile ilgili bir duyuru yayınladı.

Kocaeli genelinde 4 günlük yasağa ilişkin genelge

İçişleri Bakanlığı,15 ilde 15 Mayıs 24.00'ten 19 Mayıs 24.00'e kadar uygulanacak sokağa çıkma kısıtlamasına ilişkin valiliklere genelge gönderdi.

Valilikten açıklama! Kocaeli’de hepsi yasaklandı!

Kocaeli Valiliği tarafında yapılan açıklamada, koronavirüsle mücadele kapsamında hafta boyunca, sahil bantları, göl ve baraj çevreleri ile mesire ve ören yerlerinde, piknik alanlarında, yasaklama kararı alındığı belirtildi.

Zehir geliyor, Valilikten açıklama yok!

İstanbul Tuzla’da dün meydana gelen yangında havaya salınan kimyasallar, Eskişehir’e kadar ulaştı. Kocaeli için uzmanlardan uyarılar gelirken Kocaeli Valiliği’nden henüz bir açıklama yapılmaması dikkat çekti.

Kocaeli Valiliği açıkladı! Artık yasak!

Kocaeli Valiliği tarafından dün alınan kararla artık okul çevrelerinde öğrenci aileleri, veliler ve okul idareci, öğretmenler ile okul çalışanları dışında ilgisiz kişilerin beklemesi ve seyyar satıcıların bekleme ve satış yapması yasaklandı.

Kocaeli valisi Hüseyin Aksoy sosyal medya hesabından açıkladı

Milyonlarca öğrencinin merakla beklediği tatil haberi çok gecikmedi. Kocaeli'de okullar bugün tatil edildi. Peki Yarın okullar tatil mi? 9 Ocak Çarşamba günü Kocaeli'de okullar tatil olacak mı?

Kocaeli’de İzmit’te okullar tatil mi? Öğrenciler ve velilerin gözü Vali'de

Kocaeli'de Karamürsel dahil bağzı ilçelerde etkili olan kar yağışı sebebiyle yoğun kar birikintileri oluştu. Valilik açıklama yaptı.

Valilik, fahiş fiyat uygulayanların gözünün yaşına bakmayacak

İçişleri Bakanlığı tarafından 81 il valiliğine gönderilen talimat sonrası Kocaeli Valiliği de düğmeye bastı. Valilikten yapılan açıklamada fırsatçılık yapanlar hakkında para cezası uygulanacağı belirtildi.

Nüfus müdürlükleri pazar günü açık olacak

İlimizde 5 ilçede bulunan nüfus müdürlükleri KPSS nedeniyle pazar günü açık olacak. Valilikten gelen konuyla ilgili yapılan duyuru şöyle