Daire Haberleri

Daire Haberleri

Vergi İhbarına Sosyal Medya Desteği: Cezanın Yüzde 10'u İkramiye

Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, sosyal medya üzerinden yapılacak vergi ihbarlarına ilişkin yeni düzenlemeler hakkında açıklamalarda bulundu.

İsmail Yıldırım, daire başkanımı oluyor ?

Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım'a, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın tarafından daire başkanlığı teklif edildiği iddiasıyla ilgili AK Parti Kocaeli kulislerinden gelen haberler

Karamürsel'de Eğitim Güvenliği Toplantısı Yapıldı

Karamürsel Gazanfer Bilge Öğrenci Yurdu'nda düzenlenen 2. Dönem Eğitim Güvenlik Koordinasyon Toplantısı, Vali Yardımcısı Ali ADA, Karamürsel Kaymakamı ve ilçe daire amirlerinin katılımıyla gerçekleştirildi.

Altınova İlçesinde İşçi Dairesinde Yangın: Facia Kıl Payı Atlatıldı!

Altınova, Yalova - 25 Ocak 2024 – Altınova ilçesinde, gurbete çalışmaya gelen işçilerin kaldığı dairede çıkan yangın, facia kıl payı atlatılarak kontrol altına alındı. Olay, işçilerin yaşadığı kötü koşulları bir kez daha gündeme getirdi.

Karamürsel'de 7788 m² tarla mahkemeden satılık    

Bir borçtan dolayı aşağıda cins, miktar ve değerleri yazılı mallar satışa çıkarılmış olup mahcuzun ayrıntılı görsellerine, artırmaya ilişkin şartlara ve ayrıntılı açıklamalara esatis.uyap.gov.tr adresi üzerinden 2023/11 SATIŞ sayılı dosya numarası ile erişim sağlanabilir.

Karamürsel Ereğli sahilde icradan satılık daire

Karamürsel Ereğli sahilde icradan satılık daire Karamürsel'de 3+1 110 m² daire icradan satılık

Karamürsel'deki orta hasarlı bina ve iş yerlerinin tam listesi

17 Ağustos 1999 tarihinde bölgemizde meydana gelen büyük deprem felaketi sonrası, Karamürsel'de orta hasar alan daire ve ticari alanların akıbeti ne oldu?

Şükriye Canımoğlu elim bir kaza sonrası hayatını kaybetti

Merhum Kaptan Aydın Canımoğlu'nun eşi 78 yaşındaki Şükriye Canımoğlu, oturduğu dairede çiçekleri sularken ayağının eşiğe takılması sonucu düştü ve beyin kanaması geçirerek hayatını kaybetti.

Günübirlik konaklamalar veya özel organizasyonlar için uygun

Günübirlik konaklamalar veya özel organizasyonlar için uygun (Bekarlığa veda partileri, doğum günleri, küçük kutlamalar vs.) Full eşyalı Havuzlu ve tamamen köprü ve deniz manzaralı Güvenlik kameralı 3 adet ikiz yataklı odası olan Mutfak ve beyaz eşyaları tam Son derece sessiz ve doğanın içinde

Karamürsel'de dubleks daire icradan satılık

Karamürsel'de 3+1 dubleks daire 1 milyon 166 bin 934 TL muhammen bedelle icradan satışa çıkarıldı.

Bakan Özer açıkladı: 15 Mayıs'ta okullar tatil edilecek

Türkiye, 14 Mayıs'ta sandığa gitmeye hazırlanırken, yapılacak seçimlerin ertesi günü eğitime 1 gün ara verilmesine ve öğretmenlerin idari izinli sayılmasına karar verildi.    

Met, silah, mermi, esrar ve hassas terazi yakalandı

Karamürsel ilçesinde ikamet eden bir şüphelinin evine operasyon düzenledi. Yapılan aramada, 500 gram esrar, 10 gram met amfetamin, 2 ruhsatsız tabanca, 87 tabanca fişeği, hassas terazi, 5 uyuşturucu kullanma aparatı ve 2 sikke ele geçirildi.

Namı Diğer Beton Metin Olcan hayatını kaybetti

Karamürsel'de geniş bir kesim tarafından tanınan ve sevilen "Beton Metin" Metin Olcan hayatını kaybetti.

Coğrafi İşaret Alan Ürünlere Yenileri Eklendi

Karamürsel'deki "coğrafi işaret" alan ürünler, Karamürsel Sepeti ve Nüzhetiye Bebeği / Döşeme Bebeği bulunuyor.

Devlet memuru kiralık ev bulamıyor!

Karamürsel'de ailesi ile kiralık daire arayan ve devlet memuru olarak çalışan bir vatandaşın isyanı, bu kadarına pes doğrusu dedirtti.

Karamürsel halkına içme suyu için çalışmalar tamgaz

Devlet Su işleri Müdürlüğü İçmesuyu Dairesi Başkanlığından verilen bilgiye göre Karamürsel'de bulunan barajlardan su temini sağlanması için tünel yapılacak olan tünel çalışmalarında hiç bir sorun yaşanmadan çalışmaların devam ettiği bilgisi paylaşıldı.

Kaytazdere halkına müjde

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanlığı’nın Gölcük, Karamürsel, Yalova Altınova ve Gebze güzergâhında hizmet veren Hat 700 otobüsü Kaytazdere ’den 4 Şubat 2023 cumartesi günü itibarı ile yolcu almaya başladı.

Karamürsel Millet Bahçesi 4 ay sonra tamam

Karamürsel ve Gölcük ihalesi Uzuner’in Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı açık ihaleye çıktı, teklifleri aldı, değerlendirmesini yaptı ve sözleşmeyi imzaladı.  

Altıntaş Mermercilik iflas dosyası teslim edildi!

Altıntaş Mermer Ve Tersanecilik Sanayi Ticaret Anonim Şirketi’nin iflas dosyası  Kocaeli İcra Dairesi İflas Bürosu’na bırakıldı. İtirazlar için duyuru yapıldı.

Karamürsel İcradan Satılık Kelepir Dükkan

Karamürsel’de 16 m² dükkan icradan satılık

Karamürsel'de icradan satılık soğuk hava deposu

Karamürsel Ereğli'de bulunan soğuk hava deposu icradan satılıyor

Karamürsel'de vatandaş aylardır perişan

Karamürsel hükümet konağı fiziki şartları yetersiz olması nedeni ile yıkılacağı için içerisinde bulunan resmi dairelerin tamamı binadan ayrılmak zorunda kaldı.

5 KATLI BİNA VE TARLA İCRADAN SATILIK

Ülkemizde herkesi etkileyen ekonomik gelişmeler, icra daireleri ve sulh hukuk mahkemelerinin iş yükünü de olağanüstü arttırdı. Borç batağı içine düşen vatandaşların gayrimenkulleri haraç mezat satılıyor. İşte son 24 saat içinde

Karamürsel 101. Cadde'de aydınlatma çalışmaları başladı

Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı tarafından üst yapısı tamamlanan Karamürsel 101. Cadde'de aydınlatma çalışmalarına başlandı.

Karamürsel'de icradan satılık daire ve arsalar

Karamürsel'de icradan satılık daire ve arsaların ilanları yayınlandı. İşte detaylar...

Dikkat o suça ortak olabilirsiniz!

Yargıtay 18. Ceza Dairesi’nden sosyal medya paylaşımlarıyla ilgili önemli bir karar çıktı. Karara göre sosyal medyadaki hakaret konulu içerikleri paylaşan kullanıcı da hakaret suçu işlemiş sayıldı.

Gelen ve giden adli personel belli oldu!

Hakimler ve Savcılar Kurulu ( HSK) Birinci Dairesi, 3 bin 70 hakim ve savcıyı kapsayan Adli ve İdari Yargı 2021 yılı Ana Kararnamesi'ni tamamladı.

Karamürsel merkezde facia kıl payı atlatıldı

Son dakika Karamürsel merkezde yoğun gaz kokusu gelen daireye balkondan giren itfaiye ekipleri sızıntıyı önledi ve facia kıl payı atlatıldı.

Karamürsel sokakları 2 bin ton asfalt ile yenileniyor!

Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı tarafından Karamürsel sokakları 2 bin ton asfalt ile yenileniyor.

İznik yolunda icradan satılık arsa

Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr’de yer alan ilana göre; Karamürsel İcra Dairesi arsa satıyor. Karamürsel Kayacık Mahallesi'nde bulunan 1387 m² arsa icradan satılıyor.