Önemli Uyarı Haberleri

Önemli Uyarı Haberleri

Eczaneler vatandaşı dolandırıyor mu? İşte tüm detaylar!

Bir vatandaşın dikkati bazı eczanelerin yaptığı ayak oyununu ortaya çıkardı. İşte noktasına, virgülüne dokunmadan vatandaşın yaşadıkları: ÇOK ÖNEMLİ UYARI: Eczanelerden reçete ile aldığınız ilaçların karşılığında sizlerden talep edilen katkı payları için mutlaka ve mutlaka üzerinde ilacın adıyla, ne kadar katkı payı ödediğinize dair bilgileri gösteren bir belge alın.

Kocaeli valiliğinden çok önemli uyarı!

Valilikten vatandaşlara uyarı üstüne uyarı: Fırtına pazartesiye kadar sürecek Kocaeli Valiliği, vatandaşları fırtınaya karşı uyardı. Kocaeli genelinde etkili olacak olan fırtına Pazar gününe kadar sürecek.  

Haberler hiç iyi değil 29 ile 31 Ağustos için uyarı yapıldı

Karamürsel, İzmit, Gölcük, Gebze, İstanbul, Sakarya, Yalova için haberler kötü. Tarih verildi. Şimdinin daha beteri geliyor.

KOCAELİ VALİLİĞİNDEN ÖNEMLİ UYARI

Kocaeli Valiliği, fırtına beklendiğini duyurarak tedbirli olmak konusunda uyarıda bulundu Kocaeli Valiliği'nden yapılan açıklama:

KOCAELİ VALİLİĞİNDEN ÖNEMLİ UYARI

Kocaeli Valiliği, fırtına beklendiğini duyurarak tedbirli olmak konusunda uyarıda bulundu  Kocaeli Valiliği'nden yapılan açıklama:

Tahmin değişti Kocaeli geneli için önemli uyarı

Kocaeli Meteoroloji Müdürlüğü, bugün için gök gürültülü sağanak yağış uyarısı yapmıştı.

Meteoroloji’den Kocaeli geneli için önemli uyarı

Kocaeli Meteoroloji Müdürlüğünün Ramazan Bayramı’nı da içine alan haftalık hava tahmin raporu sil baştan değişti.

Korkutan depremle ilgili önemli uyarı

Çanakkale Ayvacık açıklarında 5.0 büyüklüğünde meydana gelen depremle ilgili Yıldız Teknik Üniversitesi

İSU uyardı! Sizin de başınıza gelebilir

Kocaeli'nin yüksek kesimleri kar yağışı ve soğuk havanın etkisi altına girdi. Buna bağlı olarak donma tehlikesi olan sayaçlar için İSU vatandaşı uyardı.

SEDAŞ, o abonelere o paraları ödeyecek!

Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş.’nin (SEDAŞ) resmi internet adresinden abonelere duyuru yapıldı. SEDAŞ, 12 saati aşan elektrik kesintileri nedeniyle hak edilen tazminatların

81 ile gönderildi! İçişleri Bakanlığı'ndan taksi genelgesi

İçişleri Bakanlığı, kısa mesafede yolcu almayan, taksimetre açmayan, fazla ücret almak için güzergahı uzatan taksicilerle ilgili artan vatandaş şikayetleri üzerine, düğmeye bastı.

AFKOM’dan Kocaeli halkına önemli uyarı

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı AFKOM Şube Müdürlüğü Afet ve Koordinasyon Merkezi vatandaşlara bölgemizi etkisi altına alması beklenen soğuk ve kar yağışı için uyarılarda bulundu.

Meteoroloji genel müdürlüğünden önemli uyarı

Meteoroloji Genel Müdürlüğünden alınan bilgilere göre Karamürsel'de yarından başlayarak etkili olmak üzere yoğun bir sıcak hava dalgasının gelecek olduğu bildirildi.

Kocaeli merkez ve ilçeleri için çok önemli uyarı DİKKAT!

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Kocaeli Merkez ve ilçelerin'de yarın sabah saatlerinden itibaren sağanak yağış beklendiğini belirtti.

Son dakika meteorolojiden önemli uyarı

Meteoroloji Genel Müdürlüğü Kocaeli için gök gürültülü ve kuvvetli yağış beklendiğini bildirdi

Twitter’dan kullanıcılara önemli uyarı

Twitter gizlilik politikasını güncellediğini ve yeni kuralların 18 Haziran 2017 tarihinden itibaren yürürlüğe gireceğini açıkladı.

Çok Önemli UYARI: Ölü Olsa Bile Dokunmayın

Sıcaklıkların artmasıyla birlikte normalde haziran ayından itibaren görülmesi gereken... PAYLAŞIN !!!

İçişleri Bakanlığı'ndan Valilere Önemli Uyarı

İçişleri Bakanlığı, Kaçakçılık İstihbarat Harekat ve Bilgi Toplama Dairesi Başkanlığı'ndan 81 il Valiliğine gönderilen yazıda, son zamanlarda ülkede yaşanan terör olayları ile birlikte

Kocaeli Büyükşehir Belediyesinden Vatandaşa Önemli Uyarı

Kocaeli genelinde bazı şahısların, vatandaşların cep telefonlarına mesaj atarak, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin ev hanımlarına aylık 300 TL maaş ödemesinde

KOCAELİ VALİLİĞİNDEN ÖNEMLİ UYARI

Meteoroloji Genel Müdürlüğü 1. Bölge Müdürlüğü’nden alınan hava tahmin raporunda; Marmara Bölgesinde ve Kocaeli’ de 06.01.2017 Cuma günü beklenen kar yağışının

Akom'dan önemli uyarı

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı AFKOM Şube Müdürlüğü Afet ve Koordinasyon Merkezi vatandaşlara bölgemizi

Whatsapp kullananlar dikkat! Bu telefonlarda Whatsapp artık yok!

Whatsapp aldığı kararla artık eski sürüm telefonlarda olmayacak. Zamanında gözde olan sonrada ise gözden düşen telefonlarda artık Whatsapp kullanılmayack.

İZGAZ'DAN ÖNEMLİ UYARI

İZGAZ, olumsuz hava koşulları nedeniyle elektrik kesintisi yaşanan bölgelerdeki abonelerini, kombi ve kazanlarını elektrik gelene kadar kapalı konuma getirmeleri konusunda uyardı.

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığından çok önemli uyarı

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığınca, bazı kimselerin, cep telefonlarına "Devlet destekli hibe kredisi başvuruları başlamıştır.

Valilikten önemli uyarı

Cumhuriyet Başsavcılıkları’na suç duyurusunda bulunulması, güvenlik birimlerimize veya Valiliğimiz Özel Kalem Müdürlüğüne bilgi verilmesi hususu kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Çok önemli uyarı İSU Uyardı

Karamürsel ve Kocaeli genelinde başlayacak olan kötü hava koşulları nedeni için Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İSU Genel Müdürlüğü önemli bir uyarıda bulundu

Karamürsel için önemli uyarı

Meteoroloji genel müdürlüğü resmi İnternet sitesinden akşam saatlerinde yapılan açıklamada Karamürsel'de yarın (Salı) günü için şiddetli yağmur uyarısı

Bu haberi mutlaka paylaşın

Bu günlerde sosyal medyada ve cep telefonlarlar aracılığıyla insanlara bir mesaj gönderiliyor. Gönderilen bu mesaj ise sosyal medya kullanıcıları

Meteorolojiden önemli uyarı

Meteoroloji'den yapılan açıklamada, Marmara'da 'fırtınamsı rüzgar' şeklinde esmekte olan rüzgarın, yarın öğle saatlerinden itibaren kuvvetini artırarak