Karamürseltur Haberleri

Karamürseltur Haberleri

URSTUR her geçen gün büyümeye devam ediyor

Karamürsel'de kurulduğu günden bu yana her geçen gün büyümeye devam eden URSTUR artık bölge genelinde bir marka haline geldi.

İsmail Yıldırım garibanın hakkını yiyenlere bakalım ne yapacak

Karamürsel Belediyesinin dikkatine  Karamürsel'de ne kadar müteahhit varsa seve seve onlara ramazan erzakı yaptırdınız, erzak dağıtımında size müracaat eden birçok ihtiyaç sahiplerini elimde erzak kalmadı diye geri çeviriyorsunuz bir sonra gelene istediğiniz gibi erzak veriyorsunuz.

Turizm Derneği başkanı Mehmet Akdeniz güven tazeledi

Karamürsel genelinde üstlendiği sosyal sorumluluk projeleri ile binlerce kişiye yardım eli uzatan Karamürsel Turizm Derneği başkanı Mehmet Akdeniz güven tazeledi.

Mehmet Akdeniz yine bir ilke imza attı

Karamürsel Turizm Derneği başkanı Mehmet Akdeniz yine bir ilke imza atmayı başardı.

Onlarca şehidimiz var! Türk Bayrağımız yok!

Karamürsel'de çok sayıda vatandaş Belediye Başkanı İsmail Yıldırım'a ateş püskürdü. Onca şehidimiz varken ilçenin göbeğinde onlarca reklam yaparak takılan "TÜRK BAYRAĞI" ülkemiz onca şehit verirken neden yerinde yok!

Başkan yetkililere seslendi! Üniversite ne oldu?

Karamürsel'in en aktif derneklerinde biri olan Karamürsel Turizm Derneği Başkanı, Mehmet Akdeniz yetkililere seslendi. Karamürsel'de kurulacak olan üniversite ne oldu?

Karamürsel Turizim Derneğin'den bir ilk

Karamürsel Turizim Derneğin'den bir ilk. Karamürsel'de bulunan en aktif derneklerden biri olan Karamürsel Turizim Derneği ilçeyi ve ilçemizdeki turizim alanlarını daha çok