Isa Gündağ Haberleri

Isa Gündağ Haberleri

Ümitler Türkiye Tekvando Şampiyonası'nda Nisa Erdoğan rüzgarı

Türkiye Tekvando Federasyonu'nun faaliyet programında yer alan Zekeriya Tutar Ümitler Türkiye Tekvando Şampiyonası, Erzurum'da sona erdi.

İsmail Yıldırım; Gençler uyuşturucu batağına çekiliyor

Karamürsel'de son yıllarda ilçe genelinde uyuşturucu vakalarının hızla artması ve her geçen gün çakmak gazı sorununun ilkokul çağındaki çocuklara kadar inmesi endişe verici bir durumdur.

Alkışlar İsa Gündağ ve sporcularına

Tekvando Antrenörü İsa Gündağ ise çalışmalara aralıksız devam ettiklerini ve genç sporcuların azimle ve disiplinle antrenmanlara devam ettiğini vurguladı. Kulüp olarak genç sporcuların büyük başarılara imza atacağına inandıklarını ve ailelerin desteğinin de önemli olduğunu ifade etti.

Nisa Erdoğan, Taekwondoda Türkiye 3'üncüsü Oldu

Ankara’da düzenlenen Taekwondo Yıldızlar Türkiye Şampiyonası’na katılan Karamürsel'in altın kızı Nisa Erdoğan Türkiye 3'üncüsü oldu.

Karamürsel'in gururu Eray Akbulup şampiyon oldu

Eskişehir’de gerçekleşen Okullar Arası Gençler Türkiye Tekvando Şampiyonası Finallerinde İzmit Lisesi öğrencisi, Karamürselli Eray Akbulut 63 kiloda Türkiye ikincisi oldu. 

Karamürsel’in altın çocukları Konya’da büyük başarı kazandı

Karamürselli gençler Konya'da büyük bir başarıya imza atarak madalyalar ile memleketlerine döndüler.

Karamürsel'in altın çocuklarından büyük başarı

Karamürsel'de Taekwondo müsabakalarına katılan birbirinden yetenekli gençler, çok sayıda madalya ile evlerine döndüler.

Türkiye Şampiyonu Karamürsel'den çıktı

Türkiye şampiyonu Karamürsel'den çıktı. 24 ve 28 Mayıs tarihlerin'de Marmaris Atatürk Kapalı Spor salonunda gerçekleşen okullar arası taekwondo şampiyonasın'da

Karamürsel'den Dumlupınar Çıkarması

Karamürselli Genç sporcular Dumlupınar'da.

Anadolu Yıldızlar Ligi Şampiyonu Eray AKBULUT

Kıvanç Gençlik ve Spor Kulübü’nden 41 kg Eray AKBULUT şampiyon oldu.

İşitme Engelli Teakwondoculara Utaş’tan Malzeme yardımı

Karamürsel 2 Nolu Küçük Otobüsçüler Kooperatif Başkanından işitme engelli taekwondocu öğrencilere malzeme desteği.

Kıvanç Gençlik ve Spor Kulübü Kuşak Sınavı Yapıldı

Karamürsel'de eğitim alan taekwondocular için  1.Dönem taekwondo kuşak sınavı, il temsilciliği ve jüri başkanlığı tarafından kıvanç spor kulübünde yapıldı.

Ahmet Utaş İşitme engelli taekwondocuların yüzünü güldürdü

Karamürsel'in sevilen simalarından Ahmet Utaş’tan İşitme engelli taekwondoculara  tam destek

İŞİTME ENGELLİ DÜNYA ŞAMPİYONUMUZ NEDEN OLMASIN ?

İŞİTME ENGELLİ DÜNYA ŞAMPİYONUMUZ NEDEN OLMASIN ? Açıklamalarda bulunan Taekwondo antrenörü İsa Gündağ şunları söyledi: “Okulun çocuklara karşı tutumu davranışı çocuklarla ilgilenilmesi bizi başarıya daha çabuk getirecektir. Karamürselimizde, Kocaelimizde neden işitme engelli dünya şampiyonumuz olmasın, inşallah bunu da başaracağız.

Kıvanç Spor Karamürsel'in gururu olmaya devam ediyor

Kıvanç spor Karamürsel'in gururu olmaya devam ediyor Karamürselli Enes Şentürk Konya'da yapılan Dünya Şampiyonası seçmelerinde 41 kilogramda birinci olarak Kore de yapılacak olan Yıldızlar Dünya Şampiyonası'na gitmeye hak kazandı. 12-13 Temmuz tarihlerinde Konya ilinde yapılan Dünya Şampiyonası Milli Takım seçmesine katılan Karamürselli Nisa Özkaya (55 kg) zorlu rakibine 1 sayı farkla yenilerek Milli takım şansını kaçırdı .Yine Karamürsel den 41 kilogramda yarışan Enes Şentürk, kilosunda birinci olarak Milli takım kadrosunda Ağustos ayında Kore’de yapılacak olan Yıldızlar Dünya Şampiyonası’na gitmeye hak kazandı. Kıvanç spor kulübü Antrenörü İsa Gündağ, “Sporcuma güveniyorum. Kore’de yapılacak olan Dünya Şampiyonasında madalya ile döneceğine inanıyorum sporcum Enes Şentürk, ülkemizi ve Karamürselimizi en iyi şekilde temsil edecektir” dedi.

Kıvançspor Kulübü'nde 2.dönem tekvando kuşak sınavı yapıldı.

Büyük heyacan yaşayan öğrenciler Atatürk Spor Salonu’ndaki imtihanda başarılı olan sporcular bir üst kuşağa terfi etti. Antrenör İsa Gündağ müsabakalar nedeniyle son zamanlarda sporcularla yeteri kadar ilgilenemediklerini, ancak buna rağmen imtihanın oldukça başarılı geçtiğini söyledi. Gündağ kuşak atlayan sporcularına başarılar diledi ve tebrik etti.

Kıvanç Spor İl Seçmelerine Katıldı

İl takımı seçmesi anlamına da gelen şampiyonada Kıvançspor’dan 11’i ikinci olurken, 5 kişi ilimizi Kütahya’da temsil etmeyle hak kazandı. Antrenör İsa Gündağ, “Sporcularımız günden güne gelişiyor. Grupları geçip, ilimizi ve okullarını en iyi şekilde temsil edeceklerdir” dedi. Gündağ ayrıca, emeği geçen öğretmenler Karamürsel Nazmi Oğuz Okulu Müdür Yadımcısı Orhan Karadoğan, Beden Öğretmeni Şafak Şahin, 4 Temmuz Sehit Hüseyin Güldal Okulu Beden Oğretmeni Mustan Koç, Karamürsel Kız Meslek Lisesi Beden Öğretmeni Gülbeyaz Oruç’a teşekkür etti.

Kıvançspor Seçmelere Katıldı

Karamürsel Kıvanç Gençlik ve Spor Kulübü sporcuları 11 kişi ikinci olurken 5 kişi şampiyon olarak Kütahya'da yıldızlar Manisa'da Gençlerin yapılacağı grup maçlarına gitmeye hak kazandılar. Antrenörleri İsa Gündağ günden güne sporcularımız gelişiyor grupları geçip sporcularımız en iyi şekilde okullarını temsil edeceklerdir.