Belediyebaşkanı Haberleri

Belediyebaşkanı Haberleri

İsmail Yıldırım garibanın hakkını yiyenlere bakalım ne yapacak

Karamürsel Belediyesinin dikkatine  Karamürsel'de ne kadar müteahhit varsa seve seve onlara ramazan erzakı yaptırdınız, erzak dağıtımında size müracaat eden birçok ihtiyaç sahiplerini elimde erzak kalmadı diye geri çeviriyorsunuz bir sonra gelene istediğiniz gibi erzak veriyorsunuz.

CHP Kadın kolları şehitleri yine unutmadı

Karamürsel Cumhuriyet Halk Partisi Kadın kolları yönetimi 1 Mart 1958 tarihinde İzmit Karamürsel seferini yapan feribotun, çıkan fırtına nedeni ile batan Üsküdar Vapuru'nda hayatını kaybeden deniz şehitleri için helva dağıttılar.

Karamürsel'de korkutan Koronavirüs yoğunluğu!

Karamürsel'de korona virüs vakalarının çok hızlı ve yoğun bir şekilde artması ilçe halkını tedirgin ediyor. Hayat Eve Sığar uygulamasından 27.08.2021 tarihi ve saat 10.00'da alınan verilere göre ilçede çok yoğun bir şekilde korona virüs vakalarının görüldüğü

İsmail Yıldırım'da Fatma Kaplan Hürriyet'e iğrenç gönderme!

Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım'ın sosyal medya hesabı üzerinden bir anneye karşı yaptığı patlıcanlı, salatalıklı paylaşıma tepki yağdı

Seçim bitti ama Ahmet Çalık hala sahalarda!

Karamürsel Belediye Başkanlığı seçimlerinde çok az bir fakla seçimi kaybeden Ahmet Çalık seçimin üzerinden uzun bir süre geçmesine rağmen hala sokaklarda, esnaf ve vatandaşın yanında.

Metin Oral'ın acı kaybı!

Yalova Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral'ın babası Ahmet Oral, bir süredir tedavi gördüğü Kocaeli Üniversitesi Hastanesinde vefat etti.

Tahir Büyükakın'dan Karamürsel için dev bir yatırım daha

Karamürsel’in evladı Tahir Büyükakın, memleketi Karamürsel için adeta imkânsız denilen her şeyi yapmaya devam ediyor. 

Sahipsiz Karamürsel! Kimse sormuyor bu paralar nereye gitti diye?

Defalarca açıldı: 12,6 milyon lira harcanan gölet yeniden ihale ediliyor.

Altınova Semt Pazarı’nda sıkı denetim

Altınova Semt Pazarında; vatandaşlar, HES Kodu sorgulaması ve ateş ölçümü yapıldıktan sonra pazar alanına alınırken maske kontrolü, ateş ölçümü ve dezenfekte işlemi uygulanıyor.

Yürüyüş yolu, plaj, piknik alanı Karamürsel cazibe merkezi olacak

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Karamürsel Altınkemer Sahili ile Ulaşlı arası sahil düzenleme projesinin çalışmalarına başladı.

Tahir Büyükakın memleketi için herkesi seferber etti

Karamürsel'de yıllardır reklam malzemesi olarak kullanılan dal-çık ilçemizin evladı olan Tahir Büyükakın'ın büyük çabaları sonrası nihayet bitme aşamasına geldi. İnşallah 2 ay sonra hazır.

Başkan Hürriyet Karamürsel’in kurtuluşunu unutmadı

Karamürsel’in çok yakından tanıdığı ve çok değer verdiği İzmit’in başarılı belediye başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, her zaman olduğu gibi yine Karamürsel ve halkını unutmadı.

KAYTAZDERE’DE MEZARLAR ÇİÇEKLERLE SÜSLENDİ.

Kaytazdere Belediye Başkanı Ali Kangal yaptığı açıklamada;

Ali Yıldırım Sezer yine adamlığı ile konuşulur

Yaşanan pandemi sürecinde Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer siyateten örnek olacak bir davranışa imza atarak ilçesindeki tüm ilçe başkanlarıyla video konferans yöntemiyle bir araya gelerek yapılan çalışmalar hakkında bilgiler aktardı.

İşte belediye başkanı! İşte icraat! Kapalı olan esnafa can suyu

Altınova Belediyesi, salgınla mücadele kapsamında ilçede kapalı bulunan esnafa maddi yardımda bulundu.

Kraldan çok kralcılara kötü haber! Yasak bugün başladı!

Kamuda, mahalli idarelerde, meslek kuruluşları ve üniversitelerde üst düzey yönetici, genel müdür, daire başkanının çakarlı araç kullanımı 1 Kasım 2019 tarihinden itibaren kullanımı yasak olacak.

Karamürsel Ak Parti bu fotoğrafı konuşuyor

Karamürsel Ak Parti içerisinde bu sıralar en çok konuşulan konu eski birlik ve beraberliklerine dönmeye başladıkları.

İsmail Yıldırım'ın mal beyanı!

Karamürsel Belediye başkanı İsmail Yıldırım 2004 yılında girdiği seçimlerden zaferle ayrılarak belediye başkanı seçilmiş ve 14 yıldır Karamürsel Belediye Başkanlığı görevini yürütmektedir.

İsmail Yıldırım’dan MHP'ye gönül alma ziyareti!

Karamürsel Belediye Başkanı Yıldırım, İyi Parti Karamürsel İlçe Başkanı Mehmet Baş ve yönetimini ziyaret etmesi bazı çevrelerin takdirini alırken oldukça büyük bir kesim ise eleştirmişti.

Yalova’da ‘6 BİN’ deprem oldu! Uzmanlar uyardı!

Uzun yıllardır turizm ve sağlık sektörüne hizmet veren Yalova’nın Termal ilçesinde 2014 yılı Ağustos ayında 6 binin üzerinde deprem meydana geldi.

İsmail Yıldırım'dan Başbakan Yıldrım'a örnek olacak bir hareket

AK Partili Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım yeni göreve atanan İyi Parti Karamürsel İlçe Başkanı Mehmet Baş’ı ziyaret etti.

Nevzat Doğan fenalaşan vatandaşı görünce duyarsız kalmadı

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, Yenidoğan esnaflarından Yaşar Türk’ün cenazesi ve Cuma namazı için Yeşil Cami’ye gitti.

Yıldırım, uzun bir aradan sonra Karamürselli gençler ile buluştu

Karamürsel Öğretmen evin'de sabah düzenlenen pogramda Karamürsel belediye başkanı İsmail Yıldırım Uzun bir aradan sonra. Karamürselli gençler ile buluştu.

Ali Kangal emeklerinin karşılığını almaya başladı

Kaytazdere Belediye Başkanı Ali Kangal ve ekibi bütün olumsuzluklar ve çok kısıtlı bir bütçe ile imkansızları başarmaya devam ediyor.

Karamürsel Belediye Meclis Toplantısında ağır sözler

Karamürsel'de yaklaşık 1 aydır 4 Temmuz mahallesi kırk merdiven bölgesin'de yaşayan vatandaşlar inanılmaz bir mağduriyet yaşıyorlar.

KARAMÜRSEL BELEDİYESİ BASIN AÇIKLAMASI

Geçtiğimiz günlerde Karamürselimizde bir siyasi parti başkanının, Karamürsel Belediye Başkanımızca Karamürsel’de bulunan tüm seçmenlere gönderilen mektuplarla ilgili olarak yaptığı, kendi siyaset anlayışını yansıtan cümlelerin yer aldığı basın açıklamasını ibretle okumuş bulunmaktayız.

KARAMÜRSEL'DE ŞUYULANDIRMA BİLMECESİ

KARAMÜRSEL'DE ŞUYULANDIRMA BİLMECESİ Karamürsel'de gerçekleştirilen şuyulandırma çalışmalarında halk isyanlarda Karamürsel'de gerçekleştirilen şuyulandırma çalışmalarında halk isyanlarda, sokak şimdi bu konuyu konuşuyor. Bizlerde biraz araştırdık bakın sizler için neler, neler bulduk ve de yapılması gerekenleri sizlerle paylaşmak istedik.

İsmail Yıldırım, yazdığımız haberlere bir cevap versin de saçma sapan olduğuna halk karar versin!

Karamürsel Eski Belediye Binasının açılışında Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, sanal basına çattı. Bir süre önce sanal basında yer alan, Karamürsel belediye başkanı İsmail Yıldırım’la ilgili haberlere atıfta bulunan başkan, konuşmasında açtı ağzını yumdu gözünü tabikii konunun dışına taşarak ‘Sanal basında benim hakkımda yer alan yalan yanlış haberler hepsi saçma sapan asılsız’ diyerek bir bakıma bizleri kötülemek istedi, Karamürsel protokolünün karşısında. Madem yalan yanlış ve de saçma sapan haber veriyoruz buyurun mahkeme yolunuz açık.

İlçemizde 51. Kütüphaneler Haftası dolayısıyla tören düzenlendi.

İlçe Halk Kütüphanesi'ndeki törene, Kaymakam Ahmet Narinoğlu, Jandarma Komutanı Yüzbaşı Sadık Eroğlu, Karamürsel Belediye Başkan Yardımcısı Haluk Özarslan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Çakır, okul müdürleri, daire amirleri ve öğrenciler katıldı. Törende konuşan Narinoğlu, internetin yaygınlaşmasıyla kitap okuma alışkanlığının azaldığını belirterek, kitap okuma alışkanlığının geliştirilmesine yönelik plan yapılması gerektiğini söyledi.

Karamürsel’de 2015’ in İlk Fotoğrafları

Karamürsel yeni yıla sakin girdi Karamürsel yeni yıla sakin bir şekilde girdi. Polis ekipleri de vatandaşların huzur ve güvenliği için gece boyunca belli aralıklarla denetimler yaparken Karamürsel Devlet Hastanesi Acil Servinse fazla iş düşmeyerek sakin bir gece geçirdiler