Arı, kadrosuna Usta'yı kattı

Arı, kadrosuna Usta'yı kattı MHP İl Başkan Adayı Sedat Arı, BBP İzmit Belediye Başkan Adayı Şenol Karamus'un ardından bir sürpriz ismi daha yönetimine kattı. Yerel seçimlerde MHP'nin Karamürsel adayı olan İbrahim Usta da, Sedat Arı'nın yönetimine girdi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Arı, kadrosuna Usta’yı kattı

MHP İl Başkan Adayı Sedat Arı, BBP İzmit Belediye Başkan Adayı Şenol Karamus’un ardından bir sürpriz ismi daha yönetimine kattı. Yerel seçimlerde MHP’nin Karamürsel adayı olan İbrahim Usta da, Sedat Arı’nın yönetimine girdi.

MHP İl Başkan Adayı Sedat Arı, her gün yönetiminde bir sürpriz isim açıklıyor. Geçtiğimiz gün Büyük Birlik Partisi İzmit Belediye Başkan Adayı Şenol Karamus’u ekibine katılan Sedat Arı, bu defa da MHP’nin Karamürsel Belediye Başkan Adayı İbrahim Usta’yı yönetimine aldı. Arı ve ekibinin toplantısına katılan İbrahim Usta, kongre sürecinde “Arı gibi çalışacağım” dedi.

 

KUCAKLAŞMA ASLA BİTMEZ
İl kongresi sürecinde üslup olarak bir çizgide ilerlediklerini ifade eden MHP İl Başkan Adayı Sedat Arı, tüm adaylarında MHP camiası adına mücadele eden isimler olduğunu ifade etti. Arı, “Birileri aramıza nifak tohumları ekmeye çalışsa da, bizler aynı geminin yolcularıyız. Ben ve ekibimden bir arkadaşımı davaya zarar verecek ne hareket ne de söylemde yer almamıştır. Ve bu ekibin içine İbrahim Usta da katılmıştır. Kendisine teşekkür ederiz” dedi.

 

İLERİ TAŞIYACAĞIZ
Sedat Arı’yı destekleyeceğini açıklayan İbrahim Usta, MHP’yi başarıya getirecek ismin Sedat Arı olduğuna inancının tam olduğu için bu ekip arasında olduğunu söyledi. Usta, “MHP teşkilatları olarak Kocaeli’de gereken yapıyı oluşturup, ülkenin geleceği adına önemli olan 2015 genel seçimlerinde gerekli başarıyı yakalamak zorundayız. Bu başarıda bayrağı bir ileriye taşımaya çalışan bu ekipte yer aldığım için çok mutluyum” dedi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN