Ünlü Yapımcı Acun Ilıcalının Abisinden Karamürsele Özel Ana Sınıfı

Bir Anasınıfım Olsun'' projesi ile Gazanfer Bilge İşitme Engelliler Okulu'na bir anasınıfı açmak amacıyla Ahmet NARİNOĞLU'nun daveti üzerine Kaymakamlığımızı ziyaret ettiler.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Karamürsel'de, başkanlığını yapımcı - yönetmen Acun Ilıcalı'nın ağabeyi Dr. Ömer Cenker Ilıcalı'nın yaptığı  Çocuk Eğitim Derneği'nin katkılarıyla işitme engelli ana sınıfı  açıldı. 

Çocuk Eğitim Derneği  Genel Sekreteri  Melike ARGİS, yönetim kurulu üyesi Ulaş GERMEN, proje koordinatörleri Ceren TAŞKÖPRÜ, Duygu SAVAŞ ve Sinan ERGÜNEY’in  katıldığı ziyarette konuşan Genel Sekreter Melike ARGİS; proje kapsamında  karamürsel ilçesinde 2-6 yaş arası eğitim alacak işitme engelli çocukların tespit edilerek, gerekli sağlık ve cihazlama çalışmaları yapılacağını ve akabinde çocukların tam gün okul öncesi eğitim alacağını ifade eden Genel Sekreter Melike ARGİS, Ahmet NARİNOĞLU’na katkılarından dolayı bir plaket takdim etti. 
Ziyaretten memnuniyetini belirten Sayın Kaymakamımız, yapılacak faaliyetler kapsamında her türlü desteğe hazır olduklarını belirtti. 

Ardından İşitme Engelliler Okulu’na geçilerek yetkililerden bilgi alındı ve proje kapsamında incelemelerde bulunuldu. 

Birlikte yenen öğle yemeğinin ardından  Ahmet NARİNOĞLU, Çocuk Eğitim Derneği Genel Sekreteri Melike ARGİS’e meşhur Karamürsel Sepeti ve yine ilçemize has Kalamata Zeytini hediye etti.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN