Karamürsel Tarih Yazmaya Devam Ediyor: 91-60

Karamürsel'e yan bakılmıyor: 91-60 Erkekler Bölgesel Basketbol Ligi'nde ilk turundan 2. tura çıkana Karamürsel Gençlik Basketbol takımı önceki gün Ankara Anadolu Basketbol takımını 91-60 mağlup etti

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Erkekler Bölgesel Basketbol Ligi’ndeki Kocaeli’nin tek temsilcisi olan Karamürsel Gençlik Basketbol takımı önceki gün Ankara Anadolu Basketbol takımı ile Karamürsel Atatürk Spor Salonunda karşılaştı. Karşılaşmayı Emniyet Müdürü Coşar Özler ve Karamürsel Cumhuriyet Savcısı Uygur Kaan Arısoy Savcı Uygur Kaan Arısoy izledi. Bütün takımların transfer yaptığı Play – Off’ta Karamürsel Gençlikspor mevcut kadrosu ile mücadelelerine devam ediyor. Başabaş geçen ilk iki periyot sonunda Karamürsel Gençlikspor devreye 41-38 önde girdi.

 

ÇUKUROVA MAÇI CUMARTESİ

İkinci devre ile oyunda daha da etkili olan Sarı – Lacivertli ekip üçüncü periyodu 68 – 42 önde tamamladı. Son periyotta ise 23 sayı atan Karamürsel Gençlikspor mücadeleden 91 – 60 galip ayrıldı. Karamürsel Gençlikspor grubunun ikinci hafta maçını ise 31 Ocak Cumartesi Çukurova Belediyespor ile yine Karamürsel Atatürk Spor Salonunda karşılaşacak.

 

KARAMÜRSEL BELEDİYESİNİN AYIBI

Kocaeli’nin tek Bölgesel Basketbol Takımını olan Kocaeli’ni temsil eden Karamürsel Gençlik takımını şu ana kadar yönetiminin gayreti ile başarı olan takıma hiçbir belediyenin sahip çıkmamsı aynı zamanda ne maddi nede manevi yönden destek verilmemesine rağmen takımın başarılı olması herkesi utandırıyor. Karamürsel Belediyesinden şuna kadar hiçbir ne maddi nede manevi destek görmeyen Karamürsel Gençlik Basketbol maçlarının kendi evinde oynan maçlarının bile yöneticiler ve antrenör tarafından Karamürsel belediyesine maçın Karamürsel spor salonunda oynandığını belirten ve taraftarların bilgisi olması amaçlı anonssun dahi yapılmaması, vatandaşlar tarafından yadırgandı.

 

KARAMÜRSEL GENÇLİK: 91

ANKARA ANADOLU BASKETBOL: 60

SALON; Karamürsel Atatürk

HAKEMLER; Abdullah İlik ***, Alican Alıcı ***

KARAMÜRSEL GENÇLİK; Can *** (4), Boray ****, (9), Emin **** (18), Ege *** (3), Sami **** (12), İbrahim ***, Erman *** (2), Burak ***, Metin **** (17), Atılcan ***, Adnan **** (26), Oğuz ***

ANKARA ANADOLU BASKETBOL; Fazlı *** (15), Mert **(3), Doğu *, Doruk*, Cengiz **(6), Onur**(6), Can*** (12), Ahmet ***(6), Mustafa*, Nehir ***(12)

 

1: Periyot; 18-17

2. Periyot; 41-38

3. Periyot; 68-42

4. Periyot; 91-60

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN