Karamürsel Liseler Arasındaki Futbolun Adı 100.Yıl Endüstri Meslek Lisesi

Karamürsel İlim Yayma Cemiyetinin düzenlemiş olduğu Karamürsel'de bulunan liseler arası futbol turnuvası çok güzel maçlar, etkinlikler ve görüntülerle sonuçlandı. 100. Yıl Endüstri Meslek Lisesi Şampiyon oldu Yaklaşık bir aydır süren futbol turnuvasının 3.'lük maçında Karamürsel Anadolu Lisesi ile Ticaret Meslek Lisesi arasında oynanan maç Anadolu Lisesinin 5-2 üstünlüğü ile sonuçlandı. Final maçı ise ilk yarısı çok çekişmeli geçen mücadele sonucunda 100. Yıl Endüstri Meslek Lisesinin, Alp Anadolu Lisesini 7-2 yenmesi ile sonuçlandı. Gol kralı ise 100.Yıl Meslek Lisesi'nden 10 atan Enes Metin oldu. Turnuva ardından bir açıklama yapan, Karamürsel İlim Yayma Cemiyeti Başkanı Hasan Taşkan 'İlim Yayma Cemiyeti olarak bizler bu tür etkinliklerle gençlerimize sahip çıkarak, onların milli ve manevi değerlerine katkı sağlamak istiyoruz. Onların kötü alışkanlıklardan uzak, ahlaki olarak üstün meziyetlere sahip, ailesine ve topluma örnek şahsiyetler olmalarını arzuluyoruz.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Karamürsel İlim Yayma Cemiyetinin düzenlemiş olduğu Karamürsel’de bulunan liseler arası futbol turnuvası çok güzel maçlar, etkinlikler ve görüntülerle sonuçlandı. 100. Yıl Endüstri Meslek Lisesi Şampiyon oldu

Yaklaşık bir aydır süren futbol turnuvasının 3.’lük maçında Karamürsel Anadolu Lisesi ile Ticaret Meslek Lisesi arasında oynanan maç Anadolu Lisesinin 5-2 üstünlüğü ile sonuçlandı. Final maçı ise ilk yarısı çok çekişmeli geçen mücadele sonucunda 100. Yıl Endüstri Meslek Lisesinin, Alp Anadolu Lisesini 7-2 yenmesi ile sonuçlandı. Gol kralı ise 100.Yıl Meslek Lisesi’nden 10 atan Enes Metin oldu.

Turnuva ardından bir açıklama yapan, Karamürsel İlim Yayma Cemiyeti Başkanı Hasan Taşkan; ‘İlim Yayma Cemiyeti olarak bizler bu tür etkinliklerle gençlerimize sahip çıkarak, onların milli ve manevi değerlerine katkı sağlamak istiyoruz. Onların kötü alışkanlıklardan uzak, ahlaki olarak üstün meziyetlere sahip, ailesine ve topluma örnek şahsiyetler olmalarını arzuluyoruz.

Gençlerimizi ne kadar çok böyle güzel etkinliklerle bir araya getirebilirsek, o kadar çok birbirleriyle kaynaşmalarını ve arkadaşlık bağlarını güçlendirmiş oluruz. Çevresine duyarlı, güven veren, düşünen, düşen birini gördüğünde elini uzatan onu yerden kaldıran dostça sarılan, bir arkadaşın yanlışını gördüğünde onu güzelce uyaran, sabırlı, öfkesini kontrol edip bir birine tahammül eden ve birlikte güzel işler çıkaran bir gençliğin toplumumuza çok şeyler katacağını düşünüyoruz.

Bu amaçla benzeri sosyal ve kültürel çalışmalarımız devam edecektir. Bizlere destek veren belediye başkanı İsmail Yıldırım’ a, yönetim kurulumuza, teknik komitemize, okul müdürlerimize, öğretmenlerimize ve bizlere seyir zevki veren, çok güzel maçlar izlettiren sevgili gençlerimize çok teşekkür ediyorum’ dedi. Maçların ardından kupalarını Karamürsel İlim Yayma Cemiyeti Başkanı Hasan Taşkan verdi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN