Ahmet Narinoğlu Körfez Geçiş Köprüsünü inceledi.

Yalova Altınova ilçesi Kaymakamı Nurullah Kaya, Karamürsel Kaymakamı Ahmet Narinoğlu ile birlikte, Körfez Geçiş Köprüsü'nü inceledi. Altınova İlçesi'nin Hersek Burnu arasında yer alan ve bittiğinde dünyanın 4'ncü büyük asma köprüsü olacak olan Körfez Köprüsü, ilçe kaymakamları tarafından inceledi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Karamürsel Kaymakamı Ahmet Narinoğlu , Körfez Geçiş Köprüsü’nü inceledi. Yapımı tamamlandığında  Dünyanın en büyük orta açıklıklı 4. asma köprüsü olacak olan  Körfez Geçiş Köprüsü İnşaatı'na  Ahmet NARİNOĞLU, Altınova Kaymakamı Sayın Nurullah KAYA ve ilçemiz daire müdürleri ile birlikte ziyarette bulundu. Projenin yapımını üstlenen Otoyol A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Ali Nebi ÖZTÜRK, heyeti karşılayarak çalışmalar hakkında bilgi verdi. ÖZTÜRK proje tamamlandığında köprünün günde 40000 araca hizmet edeceğini,  sadece köprü inşaatının 1 milyar 835 milyon TL ye mal olacağını ve çalışmaların hızla devam ettiğini belirtti.
 Daha sonra tekne ile inşaat sahasına hareket eden heyet, çalışmaları yakından izledi.
Altınova İlçesi’nin Hersek Burnu arasında yer alan ve bittiğinde dünyanın 4’ncü büyük asma köprüsü olacak olan Körfez Köprüsü, ilçe kaymakamları tarafından inceledi.  Ahmet Narinoğlu’da köprü ziyareti için kendilerini davet eden Altınova kaymakamı Kaya’ya teşekkür etti.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN