Ak Gençler piknikte bir araya geldi

İlçemiz Ak Parti Karamürsel Gençlik Kolları Başkanlığı etkinliklerine hız kesmeden devam ediyor. Karamürsel Gençlik Kolları Başkanı Adem Özgüneş ekibini bu seferde Başdeğirmen Piknik alanında bir dizi etkinlik organize etti,Gerçekleştirilen etkinliğe gençlik kolları üyeleri'de yoğun ilgi gösterdi. Başkan Özgüneş, gençlik kolları üyeleriyle birlikte sohbet edip fikir alışverişinde bulundu. Başkan Özgüneş ayrıca etkinliklerin devam edeceğini söylerken ekibim ne kadar zinde ve rahat olursa başarılarımız o kadar katlanarak büyür dedi.

Ak Gençler piknikte bir araya geldi

İlçemiz Ak Parti Karamürsel Gençlik Kolları Başkanlığı etkinliklerine hız kesmeden  devam ediyor.
Karamürsel Gençlik Kolları Başkanı Adem Özgüneş ekibini bu seferde  Başdeğirmen Piknik alanında bir dizi etkinlik organize etti,Gerçekleştirilen etkinliğe gençlik kolları üyeleri'de yoğun ilgi gösterdi.

Başkan Özgüneş, gençlik kolları üyeleriyle birlikte sohbet edip fikir alışverişinde bulundu.

Başkan Özgüneş ayrıca etkinliklerin devam edeceğini söylerken ekibim ne kadar zinde ve rahat olursa başarılarımız o kadar katlanarak büyür dedi.  

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme