Son Dakika - Karamürsel'de Uyuşturucu Baskını

Karamürsel’de uyuşturucu satıcısı yakalandı Karamürsel’de uyuşturucu ticareti yaptığı iddia edilen şahıs gözaltına alındı. Karamürsel Ereğli Mahallesi Kumyalı Plajında bir süredir uyuşturucu satıcılığı yaptığı iddia edilen ve Karamürsel İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı Asayiş Ekiplerinin takibe aldığı uyuşturucu satıcısı Ahmet. Ç. (29) suçüstü yakalandı. Ahmet.Ç’nin üzerinde yapılan aramada piyasa değeri yaklaşık 3 bin lira olan 20 gram K2 tabir edilen uyuşturucu ve 2 adet hap ele geçirildi. Ahmet.Ç. uyuşturucu ticareti yapmak suçundan adliyeye sevk edildi.

Son Dakika - Karamürsel'de Uyuşturucu Baskını Karamürsel Haber

Karamürsel’de uyuşturucu satıcısı yakalandı

 

Karamürsel’de uyuşturucu ticareti yaptığı iddia edilen şahıs gözaltına alındı.

 

Karamürsel Ereğli Mahallesi Kumyalı Plajında bir süredir uyuşturucu satıcılığı yaptığı iddia edilen ve Karamürsel İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı Asayiş Ekiplerinin takibe aldığı uyuşturucu satıcısı A. Ç. (29) suçüstü yakalandı.

 

A.Ç’nin üzerinde yapılan aramada piyasa değeri yaklaşık 3 bin lira olan 20 gram K2 tabir edilen uyuşturucu ve 2 adet hap ele geçirildi. A.Ç. uyuşturucu ticareti yapmak suçundan adliyeye sevk edildi.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme