1 yaşındaki çocuğa araba çarptı

1 yaşındaki çocuğa araba çarptı Karamürsel'de bir annenin karşıdan karşıya geçirmeye çalıştığı bebek arabasına otomobil çarptı. Çarpmanı etkisiyle bebek yola savruldu.

1 yaşındaki çocuğa araba çarptı Karamürsel Haber

1 yaşındaki çocuğa araba çarptı

Karamürsel'de bir annenin karşıdan karşıya geçirmeye çalıştığı bebek arabasına otomobil çarptı. Çarpmanı etkisiyle bebek yola savruldu.

Karamürsel Kayacık Mahallesi İznik Yolu Çeşme Durağı Mevkiinde meydana gelen kaza korkuttu. Bir annenin karşıdan karşıya geçirmeye çalıştığı bebek arabasına 06 RAM 85 plakalı otomobil çarptı.

1 yaşında olan Beril Ada A., çarpmanın etkisiyle bebek arabasından fırlayarak yere savrularak, hafif şekilde yaralandı. Karamürsel Devlet Hastanesine kaldırılan 1 yaşındaki bebek müşahede altına alındı. Polis kazayla ilgili soruşturma başlattı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme