balıkesir escort bilecik escort kırklareli escort kırşehir escort bolu escort burdur escort trabzon escort urfa escort sinop escort edirne escort giresun escort bolu escort burdur escort çanakkale escort çorum escort çorlu escort trabzon escort düzce escort uşak escort sivas escort

2. Küme’de kuralar çekildi Karamürselin Rakipleri...

2014-2015 sezonu 2. Amatör Küme takımlarının grupları ve fikstürleri Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Hasan Doğan Amatör Evinde çekilen kura ile belli oldu

2. Küme’de kuralar çekildi Karamürselin Rakipleri... Spor

2014-2015 sezonu 2. Amatör Küme takımlarının grupları ve fikstürleri Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Hasan Doğan Amatör Evinde çekilen kura ile belli oldu.

2014-2015 sezonu 2. Amatör Küme takımlarının grupları ve fikstürleri belli oldu. Önceki gün Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Hasan Doğan Amatör Evi’nde yapılan kura çekimine 57 takımdan 37 takımın yöneticisi katıldı. Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Murat Aydın ve Futbol İl Temsilcisi Mithat Ağa kısa konuşmalar gerçekleştirdi.

 

LİGLER BÖLGESEL OLDU

2. Amatör Küme kura çekimi için Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Hasan Doğan Amatör Evi’nde gerçekleştirildi. Statü gereği bu sezon gruplar bölgesel olurken, 9 Grup’ta 56 takım mücadele edecek. Bölgeler ise İzmit  Merkez grup, Başiskele-Gölcük-Karamürsel, Kartepe, Körfez- Derince, Gebze Grupları olarak şekillendi.

 

BİRİNCİLER YÜKSELECEK

Liglerde Grup birincileri 1. Amatör Kümeye yükselecek. Eleme Grubuna 11 takım katılırken ilk üç sırayı alan 3 takım ile birlikte toplam 12 takım 1. Amatör Kümeye yükselecek.  2. Amatör Küme 4 ay sürmesi bekleniyor. Yaş sınırının olmadığı ligde 18 kişilik kadronuzda bile 1996 ve üstü en az iki futbolcu yazmak zorunlu aksi taktirde yazmayan takım hükmen yenik sayılacak.

 

 

2.KÜME LİGİ A GRUBU                          

1-YENİ KANDIRASPOR                          

2-ŞİRİNTEPE GB                                     

3-İZMİT GB             

4-MALİYESPOR                

5-ÜÇTEPESPOR                          

6-İZMİT SANAYİSPOR                            

                       

1.HAFTA                             

İZMİT SANAYİSPOR -YENİ KANDIRASPOR

ÜÇTEPESPOR -ŞİRİNTEPE GB          

İZMİT GB-MALİYESPOR

                                  

2.HAFTA                             

YENİ KANDIRASPOR -ÜÇTEPESPOR          

MALİYESPOR -İZMİT SANAYİSPOR   

ŞİRİNTEPE GB-İZMİT GB 

                                  

3.HAFTA                             

YENİ KANDIRASPOR -MALİYESPOR 

ÜÇTEPESPOR-İZMİT GB 

İZMİT SANAYİSPOR -ŞİRİNTEPE GB            

                                  

4.HAFTA                             

İZMİT GB -YENİ KANDIRASPOR         

ŞİRİNTEPE GB   -MALİYESPOR 

ÜÇTEPESPOR-İZMİT SANAYİSPOR  

                                  

5.HAFTA                             

YENİ KANDIRASPOR-ŞİRİNTEPE GB           

İZMİT SANAYİSPOR-İZMİT GB 

MALİYESPOR-ÜÇTEPESPOR 

 

----------------

 

2.KÜME LİGİ B GRUBU              

1-MERTSPOR                   

2-KYÖDSPOR                   

3-KİREÇOCAKLARISPOR                     

4-YENİ KOCAELİSPOR              

5-YUVAM İZMİTSPOR                 

6-ÜÇYOLDOĞUSPOR                 

           

1.HAFTA                 

ÜÇYOLDOĞUSPOR-MERTSPOR

YUVAM İZMİTSPOR-KYÖDSPOR

KİREÇOCAKLARISPOR-YENİ KOCAELİSPOR

                       

2.HAFTA                 

MERTSPOR-YUVAM İZMİTSPOR

YENİ KOCAELİSPOR-ÜÇYOLDOĞUSPOR

KYÖDSPOR-KİREÇOCAKLARISPOR

                       

3.HAFTA                 

MERTSPOR-YENİ KOCAELİSPOR

YUVAM İZMİTSPOR-KİREÇOCAKLARISPOR

ÜÇYOLDOĞUSPOR-KYÖDSPOR

                       

4.HAFTA                 

KİREÇOCAKLARISPOR-MERTSPOR

KYÖDSPOR-YENİ KOCAELİSPOR

YUVAM İZMİTSPOR -ÜÇYOLDOĞUSPOR

                       

5.HAFTA                 

MERTSPOR -KYÖDSPOR

ÜÇYOLDOĞUSPOR -KİREÇOCAKLARISPOR

YENİ KOCAELİSPOR -YUVAM İZMİT SPOR

 

--------------

 

2.KÜME LİGİ C GRUBU              

1-TEKSPOR                       

2-KOCAELİ GÜNEŞSPOR                     

3-İZMİT FK              

4-BEŞYOL ZABITANSPOR                   

5-TÜYSÜZLER ÇINARSPOR                

6-ÇAYIRTEPE GENÇLİK                                   

                       

1.HAFTA                 

ÇAYIRTEPE GENÇLİK-TEKSPOR

TÜYSÜZLER ÇINARSPOR -KOCAELİ GÜNEŞSPOR

İZMİT FK -BEŞYOL ZABITANSPOR

                       

2.HAFTA                 

TEKSPOR-TÜYSÜZLER ÇINARSPOR

BEŞYOL ZABITANSPOR -ÇAYIRTEPE GENÇLİK

KOCAELİ GÜNEŞSPOR-İZMİT FK

                       

3.HAFTA                 

TEKSPOR-BEŞYOL ZABITANSPOR

TÜYSÜZLER ÇINARSPOR -İZMİT FK

ÇAYIRTEPE GENÇLİK-KOCAELİ GÜNEŞSPOR

                       

4.HAFTA                 

İZMİT FK-TEKSPOR

KOCAELİ GÜNEŞSPOR-BEŞYOL ZABITANSPOR

TÜYSÜZLER ÇINARSPOR-ÇAYIRTEPE GENÇLİK

                       

5.HAFTA                 

TEKSPOR-KOCAELİ GÜNEŞSPOR

ÇAYIRTEPE GENÇLİK -İZMİT FK

BEŞYOL ZABITANSPOR -TÜYSÜZLER ÇINAR SPOR

 

--------------

 

2.KÜME LİGİ D GRUBU              

1-SARIMEŞE BLD            

2-ARSLANBEY BLD                    

3-KOCAELİ NUSRETİYESPOR                        

4-ARSLANBEY ORGANİZE SANAYİSPOR               

5-AKMEŞESPOR              

6-UZUNTARLA BLD                    

7-DERBENT ESNAFSPOR                               

                       

1.HAFTA                 

SARIMEŞE BLD-BAY

DERBENT ESNAFSPOR -ARSLANBEY BLD

KOCAELİ NUSRETİYESPOR-UZUNTARLA BLD

AKMEŞESPOR -ARSLANBEY ORGANİZE SANAYİSPOR

                       

2.HAFTA                 

ARSLANBEY BLD -BAY

SARIMEŞE BLD-KOCAELİ NUSRETİYESPOR

ARSLANBEY ORGANİZE SANAYİSPOR-DERBENT ESNAFSPOR

UZUNTARLA BLD -AKMEŞESPOR

                       

3.HAFTA                 

KOCAELİ NUSRETİYESPOR-BAY

ARSLANBEY BLD -ARSLANBEY ORGANİZE SANAYİSPOR

AKMEŞESPOR-SARIMEŞE BLD

DERBENT ESNAFSPOR-UZUNTARLA BLD

                       

4.HAFTA                 

ARSLANBEY ORGANİZE SANAYİSPOR-BAY

KOCAELİ NUSRETİYESPOR-AKMEŞESPOR

UZUNTARLA BLD-ARSLANBEY BLD 

SARIMEŞE BLD-DERBENT ESNAFSPOR

           

5.HAFTA                 

AKMEŞESPOR-BAY

ARSLANBEY ORGANİZE SANAYİSPOR -UZUNTARLA BLD

DERBENT ESNAFSPOR-KOCAELİ NUSRETİYESPOR

ARSLANBEY BLD -SARIMEŞE BLD

                       

6.HAFTA                 

UZUNTARLA BLD -BAY

AKMEŞESPOR-DERBENT ESNAFSPOR

SARIMEŞE BLD-ARSLANBEY ORGANİZE SANAYİSPOR

KOCAELİ NUSRETİYESPOR -ARSLANBEY BLD 

                       

7.HAFTA                 

DERBENT ESNAFSPOR -BAY

UZUNTARLA BLD-SARIMEŞE BLD

ARSLANBEY BLD -AKMEŞESPOR

ARSLANBEY ORGANİZE SANAYİSPOR -KOCAELİ NUSRETİYE SPOR

 

---------------

 

2.KÜME LİGİ E GRUBU              

1-KARAMÜRSEL BARBAROSSPOR             

2-SEYMEN KARŞIYAKASPOR             

3-KARAMÜRSEL AKÇATSPOR                      

4-GÖLCÜK ASARKÖYSPOR                

5-PAZARKÖYSPOR                    

6-KARAMÜRSELSPOR                          

                       

1.HAFTA                 

KARAMÜRSELSPOR-KARAMÜRSEL BARBAROSSPOR

PAZARKÖYSPOR-SEYMEN KARŞIYAKASPOR

KARAMÜRSEL AKÇATSPOR-GÖLCÜK ASARKÖYSPOR

                       

2.HAFTA                 

KARAMÜRSEL BARBAROSSPOR-PAZARKÖYSPOR

GÖLCÜK ASARKÖYSPOR-KARAMÜRSELSPOR

SEYMEN KARŞIYAKASPOR-KARAMÜRSEL AKÇATSPOR

                       

3.HAFTA                 

KARAMÜRSEL BARBAROSSPOR-GÖLCÜK ASARKÖYSPOR

PAZARKÖYSPOR-KARAMÜRSEL AKÇATSPOR

KARAMÜRSELSPOR-SEYMEN KARŞIYAKASPOR

                       

4.HAFTA                 

KARAMÜRSEL AKÇATSPOR-KARAMÜRSEL BARBAROSSPOR

SEYMEN KARŞIYAKASPOR-GÖLCÜK ASARKÖYSPOR

PAZARKÖYSPOR-KARAMÜRSELSPOR

                       

5.HAFTA                 

KARAMÜRSEL BARBAROSSPOR-SEYMEN KARŞIYAKASPOR

KARAMÜRSELSPOR-KARAMÜRSEL AKÇATSPOR

GÖLCÜK ASARKÖYSPOR-PAZARKÖYSPOR

 

---------------

 

2.KÜME LİGİ F GRUBU               

1-KARAMÜRSEL EREĞLİSPOR                      

2-YUVACIKSPOR             

3-BAHÇEÇİKSPOR                     

4-YALAKDERESPOR                  

5-ULAŞLISPOR                 

6-GÖLCÜK ŞİRİNKÖYSPOR                 

7-KIZDERBENTSPOR                                        

                       

1.HAFTA                 

KARAMÜRSEL EREĞLİSPOR-BAY

KIZDERBENTSPOR-YUVACIKSPOR

BAHÇEÇİKSPOR  -GÖLCÜK ŞİRİNKÖYSPOR

ULAŞLISPOR-YALAKDERESPOR

                       

2.HAFTA                 

YUVACIKSPOR-BAY

KARAMÜRSEL EREĞLİSPOR-BAHÇEÇİKSPOR

YALAKDERESPOR-KIZDERBENTSPOR

GÖLCÜK ŞİRİNKÖYSPOR-ULAŞLISPOR

                       

3.HAFTA                 

BAHÇEÇİKSPOR -BAY

YUVACIKSPOR-YALAKDERESPOR

ULAŞLISPOR-KARAMÜRSEL EREĞLİSPOR

KIZDERBENTSPOR-GÖLCÜK ŞİRİNKÖYSPOR

                       

4.HAFTA                 

YALAKDERESPOR-BAY

BAHÇEÇİKSPOR  -ULAŞLISPOR

GÖLCÜK ŞİRİNKÖYSPOR-YUVACIKSPOR

KARAMÜRSEL EREĞLİSPOR-KIZDERBENTSPOR

                       

5.HAFTA                 

ULAŞLISPOR-BAY

YALAKDERESPOR-GÖLCÜK ŞİRİNKÖYSPOR

KIZDERBENTSPOR-BAHÇEÇİKSPOR

YUVACIKSPOR-KARAMÜRSEL EREĞLİSPOR

                       

6.HAFTA                 

GÖLCÜK ŞİRİNKÖYSPOR-BAY

ULAŞLISPOR-KIZDERBENTSPOR

KARAMÜRSEL EREĞLİSPOR-YALAKDERESPOR

BAHÇEÇİKSPOR  -YUVACIKSPOR

                       

7.HAFTA                 

KIZDERBENTSPOR-BAY

GÖLCÜK ŞİRİNKÖYSPOR-KARAMÜRSEL EREĞLİSPOR

YUVACIKSPOR-ULAŞLISPOR

YALAKDERESPOR-BAHÇEÇİKSPOR

 

---------------

 

2.KÜME LİGİ G GRUBU              

1-KİRAZLIYALISPOR                  

2-İLİMTEPE FK                 

3-DERİNCE GB                 

4-KÖRFEZ İLÇESİ BİRLİKSPOR                     

5-YENİYALI BARBAROSSPOR                        

6-YARIMCASPOR             

7-DERİNCE ATILIMSPOR                      

                       

                       

1.HAFTA                 

KİRAZLIYALISPOR-BAY

DERİNCE ATILIMSPOR-İLİMTEPE FK

DERİNCE GB -YARIMCASPOR

YENİYALI BARBAROSSPOR-KÖRFEZ İLÇESİ BİRLİKSPOR

                       

2.HAFTA                 

İLİMTEPE FK-BAY

KİRAZLIYALISPOR-DERİNCE GB 

KÖRFEZ İLÇESİ BİRLİKSPOR-DERİNCE ATILIMSPOR

YARIMCASPOR -YENİYALI BARBAROSSPOR

                       

3.HAFTA                 

DERİNCE GB -BAY          

İLİMTEPE FK-KÖRFEZ İLÇESİ BİRLİKSPOR

YENİYALI BARBAROSSPOR-KİRAZLIYALISPOR

DERİNCE ATILIMSPOR-YARIMCASPOR

                       

4.HAFTA                 

KÖRFEZ İLÇESİ BİRLİKSPOR-BAY   

DERİNCE GB -YENİYALI BARBAROSSPOR

YARIMCASPOR -İLİMTEPE FK

KİRAZLIYALISPOR-DERİNCE ATILIMSPOR

                       

5.HAFTA                 

YENİYALI BARBAROSSPOR -BAY

KÖRFEZ İLÇESİ BİRLİKSPOR-YARIMCASPOR

DERİNCE ATILIMSPOR -DERİNCE GB 

İLİMTEPE FK-KİRAZLIYALISPOR

                       

6.HAFTA                 

YARIMCASPOR     -BAY 

YENİYALI BARBAROSSPOR-DERİNCE ATILIMSPOR

KİRAZLIYALISPOR-KÖRFEZ İLÇESİ BİRLİKSPOR

DERİNCE GB-İLİMTEPE FK

                       

7.HAFTA                 

DERİNCE ATILIMSPOR- BAY   

YARIMCASPOR-KİRAZLIYALISPOR

İLİMTEPE FK-YENİYALI BARBAROSSPOR

KÖRFEZ İLÇESİ BİRLİKSPOR-DERİNCE GB

 

---------------

 

2.KÜME LİGİ H GRUBU              

1-ÇERKEŞLİSPOR                      

2-DARICA MARMARA OSMANGAZİSPOR                

3-GEBZE KARADENİZSPOR                

4-GEBZE KİRAZPINARSPOR   

5-MOLLAFENARİSPOR              

6-DENİZLİKÖYÜSPOR               

           

                       

1.HAFTA                 

DENİZLİKÖYÜSPOR-ÇERKEŞLİSPOR

MOLLAFENARİSPOR-DARICA MARMARA OSMANGAZİSPOR

GEBZE KARADENİZSPOR-GEBZE KİRAZPINARSPOR

                       

2.HAFTA                 

ÇERKEŞLİSPOR-MOLLAFENARİSPOR

GEBZE KİRAZPINARSPOR-DENİZLİKÖYÜSPOR

DARICA MARMARA OSMANGAZİSPOR-GEBZE KARADENİZSPOR

                       

3.HAFTA                 

ÇERKEŞLİSPOR-GEBZE KİRAZPINAR SPOR

MOLLAFENARİSPOR-GEBZE KARADENİZSPOR

DENİZLİKÖYÜSPOR-DARICA MARMARA OSMANGAZİSPOR

                       

4.HAFTA                 

GEBZE KARADENİZSPOR-ÇERKEŞLİSPOR

DARICA MARMARA OSMANGAZİSPOR-GEBZE KİRAZPINAR SPOR

MOLLAFENARİSPOR-DENİZLİKÖYÜSPOR

                       

5.HAFTA                 

ÇERKEŞLİSPOR-DARICA MARMARA OSMANGAZİSPOR

DENİZLİKÖYÜSPOR-GEBZE KARADENİZSPOR

GEBZE KİRAZPINARSPOR-MOLLAFENARİSPOR

 

---------------

 

2.KÜME LİGİ K GRUBU              

1-DİLİSKELESİSPOR                  

2-GEBZE BEŞKÖY GB               

3-ÇAYIROVA GÜMÜŞSPOR                  

4-GEBZE MUALLİMKÖYSPOR             

5-TRAKYASPOR              

6-DARICASPOR                

                                              

1.HAFTA                 

DARICASPOR-DİLİSKELESİSPOR

TRAKYASPOR-GEBZE BEŞKÖY GB

ÇAYIROVA GÜMÜŞSPOR-GEBZE MUALLİMKÖYSPOR

                       

2.HAFTA                 

DİLİSKELESİSPOR-TRAKYASPOR

GEBZE MUALLİMKÖYSPOR-DARICASPOR

GEBZE BEŞKÖY GB-ÇAYIROVA GÜMÜŞSPOR

                       

3.HAFTA                 

DİLİSKELESİSPOR-GEBZE MUALLİMKÖYSPOR

TRAKYASPOR-ÇAYIROVA GÜMÜŞSPOR

DARICASPOR-GEBZE BEŞKÖY GB

                       

4.HAFTA                 

ÇAYIROVA GÜMÜŞSPOR-DİLİSKELESİSPOR

GEBZE BEŞKÖY GB-GEBZE MUALLİMKÖYSPOR

TRAKYASPOR-DARICASPOR

                       

5.HAFTA                 

DİLİSKELESİSPOR-GEBZE BEŞKÖY GB

DARICASPOR-ÇAYIROVA GÜMÜŞSPOR

GEBZE MUALLİMKÖYSPOR-TRAKYASPOR          

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet