Karamürsel'de Yaz Kur'an Kursu Öğrencilerine İkram Yarışı

Karamürsel Merkez Camii İmam-Hatiplerinden Tufan Şenol ve Hasan Göçer, 'Yaz Kur’an Kursu'na devam eden çocuklara yönelik hayırsever vatandaşlar tarafından her gün yapılan ikramların onları okumaya ve öğrenmeye teşvik ettiğini belirterek, "Hayırsever ilçe halkımız, Karamürsel Merkez Camiinde başlayan kurslara katılan çocuklara ikram yarışına girmişler, kek, çikolata, pasta, simit, etli pide, meyve suyu, ayran ve dondurma ikramında bulunarak onların camilere ve kurslara uyum sürecini çabuklaştırmışlardır. Tüm hayırsever halkımızdan Allah razı olsun." dediler.

Karamürsel'de Yaz Kur'an Kursu Öğrencilerine İkram Yarışı Yaşam

Karamürsel’de Yaz Kur'an Kursu Öğrencilerine İkram Yarışı

Karamürsel Merkez Camiinde Yaz Kur’an Kursu'na katılan çocuklara, kek, çikolata, pasta, simit, etli pide, meyve suyu, ayran ve dondurma ikramında bulunuyorlar.

Karamürsel Merkez Camii İmam-Hatiplerinden Tufan Şenol ve Hasan Göçer, ‘Yaz Kur’an Kursu'na devam eden çocuklara yönelik hayırsever vatandaşlar tarafından her gün yapılan ikramların onları okumaya ve öğrenmeye teşvik ettiğini belirterek, "Hayırsever ilçe halkımız, Karamürsel Merkez Camiinde başlayan kurslara katılan çocuklara ikram yarışına girmişler, kek, çikolata, pasta, simit, etli pide, meyve suyu, ayran ve dondurma ikramında bulunarak onların camilere ve kurslara uyum sürecini çabuklaştırmışlardır. Tüm hayırsever halkımızdan Allah razı olsun." dediler.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme