Karamürsel Altınkemer Plajı 6 Bini aşkın ziyaretçisi ile tıka basa dolu

Kocaelinin incisi Karamürsel Altınkemer Plajı Ttıka basa doldu.Bütün herkes huzur içinde hem denize girerken hemde güneşleniyor. Bugün de sıcaklığın yaklaşık 34 dereceyi bulmasıyla birlikte vatandaşlar da Kocaeli'deki en güzel ve temiz plajı olan mavi bayraklı Altınkemer Plajı'na akın etti. Karamürsel ve çevre ilçelerden Altınkemer Plajı’na akın eden vatandaşlar, şezlongları doldurdu. Karamürsel plajında bugün toplan 9 bin kişinin ağarlandığını ve 14:23 itibari ile 6 bin üzerinde misafin olduğunu belirten yetkililer gün boyunca gelen bütün misafirlerin çok huzurlu bir şekilde ağarlandığını ve hiç bir sıkıntı yaşanmadığı belirtildi.

Karamürsel Altınkemer Plajı 6 Bini aşkın ziyaretçisi ile tıka basa dolu Karamürsel Haber

Kocaelinin incisi Karamürsel Altınkemer Plajı Ttıka basa doldu.Bütün herkes huzur içinde hem denize girerken hemde güneşleniyor. Bugün de sıcaklığın yaklaşık 34 dereceyi bulmasıyla birlikte vatandaşlar da Kocaeli'deki en güzel ve temiz plajı olan mavi bayraklı Altınkemer Plajı'na akın etti. Karamürsel ve çevre ilçelerden Altınkemer Plajı’na akın eden vatandaşlar, şezlongları doldurdu. Karamürsel plajında bugün toplan 9 bin kişinin ağarlandığını ve 14:23 itibari ile 6 bin üzerinde misafin olduğunu belirten yetkililer gün boyunca gelen bütün misafirlerin çok huzurlu bir şekilde ağarlandığını ve hiç bir sıkıntı yaşanmadığı belirtildi.

 

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme