Karamürsel'in İlk ve Tek Çocuk Eğlence Merkezi Açıldı

Kid's Corner Çocuk Eğlence Merkezi Gökçe Group tarafından kurulan eğlence merkezi, 2-8 yaş veya 90-140 cm boyundaki tüm sağlıklı, eğlenmeyi ve keşfetmeyi seven çocuklara hitap ediyor. Merkez, ailelerin rahatlıkla ve güvenle çocuklarını bırakabilecekleri büyük bir oyun alanına sahip.Kid's Corner aynı zamanda, sanat köşesi, drama, yoga, fiziksel gelişim çalışmaları ve oyun kavramlarını bir araya getirip, çocukların eğlenerek yeteneklerini geliştirebileceği bir merkez.

Karamürsel'in İlk ve Tek Çocuk Eğlence Merkezi Açıldı Reklam

Kid's Corner Çocuk Eğlence Merkezi

Gökçe Group  tarafından kurulan eğlence merkezi, 2-8 yaş veya 90-140 cm boyundaki tüm sağlıklı, eğlenmeyi ve keşfetmeyi seven çocuklara hitap ediyor. Merkez, ailelerin rahatlıkla ve güvenle çocuklarını bırakabilecekleri büyük bir oyun alanına sahip.Kid's Corner aynı zamanda, sanat köşesi, drama, yoga, fiziksel gelişim çalışmaları ve oyun kavramlarını bir araya getirip, çocukların eğlenerek yeteneklerini geliştirebileceği bir merkez.

Adres
Ferhan Kalon Sok. No:16/A  ( Armagaz Karşısı - Hamamyanı )   Kocaeli / Karamürsel

Telefon
0 532 266 16 03

 

 

 

 

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme