Sarıkabadayı, Kocaeli Fuarında konser verecek

Son dönemin en çok dinlenilen ve sevilen pop müzik şarkıcısı ve söz yazarı Soner Sarıkabadayı, konser vermek üzere Kocaeli’de fuara geliyor. Kutsal Toprak ve Unuttun mu Beni gibi birçok albümle tanınan ve sevilen pop müzik şarkıcısı ve söz yazarı Soner Sarıkabadayı, konser vermek üzere Kocaeli Fuarı'na geliyor. Sarıkabadayı, Fuar Müdürlüğü’nün organizasyonu ile 22 Temmuz 2015 Çarşamba günü saat 21.00'de Fuar içi Güneş Sahnesinde sevenleriyle buluşmak için ilimizde olacak.

Sarıkabadayı, Kocaeli Fuarında konser verecek Yaşam

Son dönemin en çok dinlenilen ve sevilen pop müzik şarkıcısı ve söz yazarı Soner Sarıkabadayı, konser vermek üzere Kocaeli’de fuara  geliyor.
Kutsal Toprak ve Unuttun mu Beni gibi birçok albümle tanınan ve sevilen pop müzik şarkıcısı ve söz yazarı Soner Sarıkabadayı, konser vermek üzere Kocaeli Fuarı'na geliyor. Sarıkabadayı, Fuar Müdürlüğü’nün organizasyonu ile 22 Temmuz 2015 Çarşamba günü saat 21.00'de Fuar içi Güneş Sahnesinde sevenleriyle buluşmak için ilimizde olacak.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme