Karamürsel Spor İftarda Buluştu

Geçtiğimiz sezon Karamürsel'de tarih yazan ve 1. Amatör Lig'e yükselmeyi başaran Karamürsel spor iftarda bir araya geldi. Karamürsel spor yönetiminin organize ettiği iftara Karamürsel sporlu eski ve yeni futbolcularının yanı sıra yönetim kurulu ve Karamürsel'e gönül vermiş kişilerin katıldığı iftarda. Sarı Lacivertlilerde yönetim kurulu iftarın ardından yeni sezon öncesi bazı kararlar almak için toplantı yaptı. Bu sezon taraftarın da ciddi destek vereceği Karamürsel spor'da tek hedef geçmiş yıllardaki başarısını sürdürmek ve Karamürsel sporu eskisi gibi Kocaeli'nde ve Türkiye'de yıldızını parlatmak için ellerinden geleni yapacaklarını belirttiler.

Karamürsel Spor İftarda Buluştu Spor

Geçtiğimiz sezon Karamürsel'de tarih yazan ve 1. Amatör Lig'e yükselmeyi başaran Karamürsel spor  iftarda bir araya geldi.

Karamürsel spor yönetiminin organize ettiği iftara Karamürsel sporlu eski ve yeni futbolcularının yanı sıra yönetim kurulu ve Karamürsel'e gönül vermiş kişilerin  katıldığı iftarda. Sarı Lacivertlilerde yönetim kurulu iftarın ardından yeni sezon öncesi bazı kararlar almak için toplantı yaptı. Bu sezon taraftarın da ciddi destek vereceği Karamürsel spor'da tek hedef geçmiş yıllardaki başarısını sürdürmek ve Karamürsel sporu eskisi gibi Kocaeli'nde ve Türkiye'de yıldızını parlatmak için ellerinden geleni yapacaklarını belirttiler.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme