Karamürsel, Ramazan Bayramına Hazır

Karamürsel, Ramazan Bayramına Hazır Karamürsel’de Ramazan bayramı programı belli oldu. Programa göre bayramlaşma, bayramın birinci saat 11.00-12.00 arasında Karamürsel Belediyesi Kültür Merkezinde gerçekleştirilecek. Törende Karamürsel Kaymakamı Ahmet Narinoğlu, Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, ilçe protokolü, siyasi parti başkanları ile daire müdürleri ilçe halkıyla bayramlaşacak.

Karamürsel, Ramazan Bayramına Hazır Karamürsel Haber

Karamürsel, Ramazan Bayramına Hazır

 

Karamürsel’de Ramazan bayramı programı belli oldu. Programa göre bayramlaşma, bayramın birinci saat 11.00-12.00 arasında Karamürsel Belediyesi Kültür Merkezinde gerçekleştirilecek. Törende Karamürsel Kaymakamı Ahmet Narinoğlu, Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, ilçe protokolü, siyasi parti başkanları ile daire müdürleri ilçe halkıyla bayramlaşacak.

 

CAMİLER TEMİZLENDİ

 

Karamürsel Belediyesi ramazan bayramı öncesi ilçe müftülüğüne bağlı camilerin kapsamlı bir şekilde temizlik çalışmasını yaptı.

İlçe genelinde bulunan tüm camiler detaylı bir şekilde temizlenerek, Karamürsel Belediyesi tarafından yürütülen program dahilinde bayrama hazır hale getirildi.

 

 MEZARLIK ZİYARETLERİ İÇİN OTOBÜS

 

Ramazan Bayramı sebebiyle aile mezarlığını ziyaret etmek isteyen vatandaşlar için Karamürsel Belediyesi, bayramın birinci ve ikinci günü, İlhan Çınar alanında

saat 10.00’da  ücretsiz olarak otobüs kaldırılacak.  Bu arada bayram süresince Temizlik ve Zabıta hizmetlerinin aksamaması için tedbirler alındı.  Bayram süresince vatandaşların istek ve şikâyetleri için Karamürsel Belediyesi’nin 452 1 025 ve 153 numaralı telefonlarına başvurulabilir. 

 

BAŞKAN YILDIRIM’IN KUTLAMA MESAJI

 

Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım tüm Karamürsel ve Kocaeli halkının Ramazan Bayramı'nı kutladı.

 

Başkan Yıldırım yayınladığı mesajda; “Maneviyatı yüksek olan Ramazan ayının ardından bayramı karşılamanın heyecanı içerisindeyiz. Bayramlar, birlik ve beraberliğimizin arttığı, millet olma duygusunu en üst düzeyde yaşadığımız günlerdir.

Bu bayramda da büyüklerin, eş dost ve akrabaların unutulmaması, bayramın birlik ve beraberlik içerisinde idrak edilmesi temel arzumuzdur.

Sevinç ve neşelerimizi, hüzün ve kederlerimizi paylaştığımız bu günlerde saygıdeğer Milletimizin, Tüm İslam Aleminin ve Karamürsel halkının Mübarek Ramazan Bayramını en içten duygularla kutluyor, bayramın; başta ilçemiz halkı olmak üzere ülkemize ve tüm İslam âlemine, sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini temenni ediyorum.”

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

HABEROLDUN.COM SON DAKİKA OKU

CANLI ANLIK HABER AKIŞI

Haber Scripti: Medya İnternet