Karamürsel'de IŞİD'e yönelik operasyon 1 kişi gözaltına alındı.

Sabah saatlerinde İstanbul’da yapılan terör örgütü IŞİD’e yönelik operasyon Kocaeli’ye de sıçradı. Karamürsel’de 1 kişi gözaltına alındı.Yakalanan kişilerin kimlik bilğileri şuan için gizli tutuluyor.

Karamürsel'de IŞİD'e yönelik operasyon 1 kişi gözaltına alındı. Karamürsel Haber

Sabah saatlerinde İstanbul’da yapılan terör örgütü IŞİD’e yönelik operasyon Kocaeli’ye de sıçradı. Karamürsel’de 1 kişi gözaltına alındı.Yakalanan kişilerin kimlik bilğileri şuan için gizli tutuluyor.


Kocaeli’de sabah saatlerinde Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü, Özel Harekat ve Çevik Kuvvet ekipleri tarafından düzenlenen operasyonla ilçemizden 1 kişi gözaltına alındı

Alınan bilgi ve iddialara göre;  İstanbul merkezli operasyonda; Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü, Özel Harekat ve Çevik Kuvvet ekipleri üç ilde eş zamanlı olarak şafak baskınları yaptı. Operasyonda 27 adreste yapılan baskınlar sonucu 20 şüphelinin gözaltına alındığı öğrenildi. Gözaltına alınan şahısların, Avrupa ülkelerinden IŞİD’e katılmak için gelenlere örgütle aralarında bağlantı kurduğu ve örgüte lojistik destek sağladıkları öne sürüldü.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme