Kid's Corner Karamürsel'in İlk ve Tek Çocuk Eğlence Merkezi

Kid's Corner Karamürsel'in İlk ve Tek Çocuk Eğlence Merkezi çok yakında 4 Temmuz Mah. Ferhan Kalyon Sok. Armagaz Karşısın'da hizmete giriyor.Artık çocuklarınızı eğlendirmek için çok uzaklardaki Alış Veriş Merkezlerine gitmenize gerek yok artık Karamürselin'de bir alışveriş merkezi var. Kid's Corner içerisinde oyun salonlarının yanı sıra çocuk sineması ve doğum günü vs. gibi organizasyonları yapılacağı ve sürekli farklı aktivitelerle çocuğunuzu güvenle teslim edebileceğiniz uzman kadrosuyla çok yakında hizmetinizde.

Kid's Corner Karamürsel'in İlk ve Tek  Çocuk Eğlence Merkezi Reklam

Kid's Corner Karamürsel'in İlk ve Tek  Çocuk Eğlence Merkezi çok yakında 4 Temmuz Mah. Ferhan Kalyon Sok. Armagaz Karşısın'da hizmete giriyor.Artık çocuklarınızı eğlendirmek için çok uzaklardaki Alış Veriş Merkezlerine gitmenize gerek yok artık Karamürselin'de bir alışveriş merkezi var. Kid's Corner içerisinde oyun salonlarının yanı sıra çocuk sineması ve doğum günü vs. gibi organizasyonları yapılacağı ve sürekli farklı aktivitelerle çocuğunuzu güvenle teslim edebileceğiniz uzman kadrosuyla çok yakında hizmetinizde.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme