Avukat Beytullah Uslu Yaşam Savaşını Kaybetti

Kocaeli'de çok büyük bir kesim tarafından tanınan isimlerden olan Avukat Beytullah Uslu, 22 Haziran akşamı Fevziye Camii'nden teravih namazını kıldıktan sonra evine gitmek istediği sırada trafik kazası geçirmişti. Bu helim kaza sonrasında ağır yaralanan Beytullah Uslu, hemen ambulansla Kocaeli Devlet Hastanesi'ne kaldırılmıştı. Durumunun ağır olan Beytullah Uslu'nun tedavisine hastanenin yoğun bakım servisinde o günden bu yana tedavi görüyordu. Beytullah Uslu, bugün yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Evli ve 2 çocuk babası olan Uslu'nun cenazesi yarın(pazar) öğle namazını müteakip Fevziye Camii'nde kılınacak olan cenaze namazının ardından toprağa verilecektir.

Avukat Beytullah Uslu Yaşam Savaşını Kaybetti Kaybettiklerimiz

Kocaeli'de çok büyük bir kesim tarafından  tanınan isimlerden olan Avukat Beytullah Uslu, 22 Haziran akşamı Fevziye Camii'nden teravih namazını kıldıktan sonra  evine gitmek istediği sırada trafik kazası geçirmişti. Bu helim kaza sonrasında ağır yaralanan Beytullah Uslu, hemen ambulansla Kocaeli Devlet Hastanesi'ne kaldırılmıştı. Durumunun ağır olan Beytullah Uslu'nun tedavisine hastanenin yoğun bakım servisinde o günden bu yana tedavi görüyordu. Beytullah Uslu, bugün yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Evli ve 2 çocuk babası olan Uslu'nun cenazesi yarın(pazar) öğle namazını müteakip Fevziye Camii'nde kılınacak olan  cenaze namazının ardından toprağa verilecektir.

 

Karamürsel.tv  ve Buber Group ailesi  olarak merhuma Allah'tan rahmet, kederli ailesi ve yakınlarına sabır ve başsağlığı dileriz.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme