İLÇEMİZDE YAŞAYAN SURİYELİLERE TÜRKÇE DERSİ

SURİYELİLERE TÜRKÇE DERSİ İlçemizde yaşayan Suriyeli sığınmacılara İlçemiz Halk Eğitim Merkezi tarafından Türkçe kursu açıldı Sayın Kaymakamımız Ahmet NARİNOĞLU ve daire amirlerinin de açılışına katıldığı kurs ile 8 yetişkin ve 2 si çocuk olmak üzere 10 Suriyeli sığınmacı Türkçe dersi alacak. Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğünün dersliklerinde yapılacak eğitim günde 4 saat, haftada 4 gün olmak üzere toplamda 8 ay sürecek.

İLÇEMİZDE YAŞAYAN SURİYELİLERE TÜRKÇE DERSİ Karamürsel Haber

SURİYELİLERE TÜRKÇE DERSİ
İlçemizde yaşayan Suriyeli sığınmacılara İlçemiz Halk Eğitim Merkezi tarafından Türkçe kursu açıldı 

Sayın Kaymakamımız Ahmet NARİNOĞLU ve daire amirlerinin de açılışına katıldığı  kurs ile 8 yetişkin ve 2 si  çocuk olmak üzere 10 Suriyeli  sığınmacı Türkçe dersi alacak. Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğünün dersliklerinde yapılacak eğitim  günde 4 saat, haftada 4 gün olmak üzere toplamda 8 ay sürecek.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme