Karamürsel D-130 karayolu Jandarma önünde 6 Araç Birbirine Girdi

Karamürsel 4 Temmuz Mahallesi D-130 karayolu Jandarma önünde yağmurun daha yeni başlamasına rağmen artık alıştığımız görüntüler gene görüldü.Saat 15:30 Sıralarında Karamürsel 4 Temmuz Mahallesi D-130 karayolu Jandarma önünde 3 binek araç ve 3 büyük aracın karıştığı zincirleme trafik kazası meydana geldi. Olaydan kimse yara almazken araçların hepsinde maddi hasar meydana geldi. Sürücüler ise isyan etti sadece frene dokunduk ve araba altımızdan kaydı.Her yağmur yağdığında bu görüntüleri görmekten bıktıklarını söyleyen mahalle sakinleri artık araçla bu yoldan geçmeye korkuyoruz. Kendi aracınız ne kadar güvenli olursa olsun ışıklarda trafik durduğu an kimin size çarpacağı belli değil diyerek sitem eden vatandaşlar artık bu yolda bir önlem alınmalı.

Karamürsel D-130 karayolu Jandarma önünde 6 Araç Birbirine Girdi Karamürsel Haber

Karamürsel 4 Temmuz Mahallesi D-130 karayolu Jandarma önünde yağmurun daha yeni başlamasına rağmen artık alıştığımız görüntüler gene görüldü.Saat 15:30 Sıralarında Karamürsel 4 Temmuz Mahallesi D-130 karayolu Jandarma önünde 3 binek araç ve 3 büyük aracın karıştığı zincirleme trafik kazası meydana geldi. Olaydan kimse yara almazken araçların hepsinde maddi hasar meydana geldi. Sürücüler ise isyan etti sadece frene dokunduk ve araba altımızdan kaydı.Her yağmur yağdığında bu görüntüleri görmekten bıktıklarını söyleyen mahalle sakinleri artık araçla bu yoldan geçmeye korkuyoruz. Kendi aracınız ne kadar güvenli olursa olsun ışıklarda trafik durduğu an kimin size çarpacağı belli değil diyerek sitem eden vatandaşlar artık bu yolda bir önlem alınmalı.Yrtkilileri göreve davet ediyoruz dediler.

 

 

 

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme