Karamursel Zabıtaları Ramazan Denetiminde

FIRINLAR DENETLENDİ Zabıta ekipleri, ekmek ve unlu mamullerin imalatını yapan fırınları denetleyerek hijyen konusunda uyarılarda bulundu. Ekipler imalathanenin temizliği, işletmelerin iş yeri ruhsatı, sağlık muayene cüzdanları, fiyat tarifelerini inceledi. Karamürsel’de yıl boyunca gıda denetimlerini aralıksız sürdüren ve vatandaşların sağlıklı temiz gıdaya ulaşması için çalışan Karamürsel Belediyesi Zabıta Ekipleri, eksiği olan işletmeleri uyarı yaparak ihtarda bulundu

Karamursel Zabıtaları  Ramazan Denetiminde Yaşam

Karamürsel Belediyesi Ramazan öncesi Camilerde temizlik çalışmalarını, imalat yapan fırınlarda denetlemeyi başlattı. Karamürsel Belediyesi ramazan ayı sebebiyle camilerde temizlik çalışmaları başlattı.

Karamürsel Belediye Başkan Yardımcısı Haluk Özarslan temizlik çalışmalarına yakından takip ediyor. Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri camilerde halı, tuvalet ve abdest alma yerlerinde temizliklerini yapıyor.

FIRINLAR DENETLENDİ

Zabıta ekipleri, ekmek ve unlu mamullerin imalatını yapan fırınları denetleyerek hijyen konusunda uyarılarda bulundu. Ekipler imalathanenin temizliği, işletmelerin iş yeri ruhsatı, sağlık muayene cüzdanları, fiyat tarifelerini inceledi.

Karamürsel’de yıl boyunca gıda denetimlerini aralıksız sürdüren ve vatandaşların sağlıklı temiz gıdaya ulaşması için çalışan Karamürsel Belediyesi Zabıta Ekipleri, eksiği olan işletmeleri uyarı yaparak ihtarda bulundu.

Karamürsel Belediye Başkan Yardımcısı Haluk Özarslan zabıta ekipleriyle birlikte denetimlere katılarak “Karamürselli vatandaşlarımızın sağlıklı gıda tüketmeleri için gerekli tüm çalışmaları gerçekleştiriyoruz” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme