Karamürsel'de Türkiye Taekwondo Federasyonu Kuşak İmtihanı Yapıldı

Türkiye Taekwondo Federasyonu Kuşak İmtihanı Karamürsel Belediyesi ev sahipliğinde Belediye Spor Salonunda yapıldı. 60 sporcunun katıldığı imtihana ailelerde büyük ilgi gösterdi. Karamürsel Belediyesi Taekwondo Antrenörü Mehmet Ali İlhan eğitimlere 120 sporcunun katıldığını belirterek “Çalışmalarımızda bu sporda ilerlemek isteyen sporcularımızı eğitimlerimize davet ediyoruz. Katıldığımız müsabakalarda Karamürsel’i en iyi şekilde temsil etmeye çalışıyoruz. Eğitimlerimizde ki temel amaç çocuklarımızın Atatürk’ün dediği gibi ahlaklı, zeki ve çevik olmasıdır” dedi. Antrenör Mehmet Ali İlhan ayrıca kendilerine spor yapma imkanı sağladığı için Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım’a teşekkür etti.

Karamürsel'de Türkiye Taekwondo Federasyonu Kuşak İmtihanı Yapıldı Spor

Türkiye Taekwondo Federasyonu Kuşak İmtihanı Karamürsel Belediyesi ev sahipliğinde Belediye Spor Salonunda yapıldı.

60 sporcunun katıldığı imtihana ailelerde büyük ilgi gösterdi. Karamürsel Belediyesi Taekwondo Antrenörü Mehmet Ali İlhan eğitimlere 120 sporcunun katıldığını belirterek “Çalışmalarımızda bu sporda ilerlemek isteyen sporcularımızı eğitimlerimize davet ediyoruz. Katıldığımız müsabakalarda Karamürsel’i en iyi şekilde temsil etmeye çalışıyoruz. Eğitimlerimizde ki temel amaç çocuklarımızın Atatürk’ün dediği gibi ahlaklı, zeki ve çevik olmasıdır” dedi. Antrenör Mehmet Ali İlhan ayrıca kendilerine spor yapma imkanı sağladığı için Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım’a teşekkür etti.

Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım Taekwondo kursuna katılan öğrencileri ve ailelerini tebrik ederek farklı branşlarda açılan spor kurslarının devam edeceğini söyledi. Kuşak sınavının ardından Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım sporculara onur belgelerini takdim etti ve hatıra fotoğrafı çektirdi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme