Karamürsel Anadolu Lisesi'nde Mezuniyet Coşkusu

Karamürsel Anadolu Lisesi'nde Mezuniyet Coşkusu Karamürsel Anadolu Lisesi 18.dönem mezunları için okul bahçesinde mezuniyet töreni düzenlendi. Karamürsel Anadolu Lisesi 18. dönem mezunları için okul bahçesinde mezuniyet töreni düzenlendi. Törene Karamürsel Kaymakamı Ahmet Narinoğlu, Karamürsel Belediye Başkan Yardımcısı Haluk Özarslan, Karamürsel Garnizon Komutanı Sadık Eroğlu, Karamürsel Milli Eğitim Müdürü Murat Çakır, Şube Müdürleri, Karamürsel Anadolu Lisesi Müdürü Hamit Sığrcı, okul müdürleri veliler ve okul öğrencileri katıldı.

Karamürsel Anadolu Lisesi'nde Mezuniyet Coşkusu Karamürsel Haber

Karamürsel Anadolu Lisesi'nde Mezuniyet Coşkusu

Karamürsel Anadolu Lisesi 18.dönem mezunları için okul bahçesinde mezuniyet töreni düzenlendi.

Karamürsel Anadolu Lisesi 18. dönem mezunları için okul bahçesinde mezuniyet töreni düzenlendi. Törene Karamürsel Kaymakamı Ahmet Narinoğlu, Karamürsel Belediye Başkan Yardımcısı Haluk Özarslan, Karamürsel Garnizon Komutanı Sadık Eroğlu, Karamürsel Milli Eğitim Müdürü Murat Çakır, Şube Müdürleri, Karamürsel Anadolu Lisesi Müdürü Hamit Sığrcı, okul müdürleri veliler ve okul öğrencileri katıldı.

Törende konuşan Okul Müdürü Hamit Sığırcı, öğrencilerini mezun etmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirterek mezun ettikleri öğrencilerin başarılarından dolayı gurur duyduklarını söyledi. Sığırcı, öğrencilerine bundan sonraki hayatlarında başarılar diledi.

Törende 2014-2015 eğitim öğretim yılı içerisinde derslerindeki başarılarından dolayı okul birincisi olan Ahmet Bozkanat, ikinci Kübra Uzunal ile üçüncü Nemciye Şengül’e ödülleri verildi.

Okul yaş kütüğü beratını okul birincisi Ahmet Bozkanat çaktı. Okulda çeşitli dallarda dereceye giren öğrencilere, başka okullara atamaları çıkan öğretmenlere ve okula katkılarından dolayı Karamürsel Kaymakamına ve Karamürsel Belediye başkanına ve Okul Aile Birliği Başkanı Aynur Eraslana’a plaket verildi. Sınıf öğretmenlerinin elinden diploma ve yıllıklarını alan öğrenciler hep beraber keplerini havaya fırlatarak mezuniyet sevincini yaşadı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme