Karamürsel ADD'den Resim Sergisi Açtı

Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Karamürsel Şubesi’nde devam eden resim kurslarının yılsonu sergisi açıldı. Eğitmenleri Serpil Yılmaz Ölçer’in öncülüğünde 9 kursiyerin karma eserlerin oluşan sergi Karamürsel Botanik Cafe’de beğeniye sunuldu. Atatürkçü Düşünce Derneği Karamürsel Şubesi’nde düzenlenen resim kursunda kursiyerlerin bir yıl boyunca emek harcayarak yaptıkları eserler yılsonu sergisi ile beğeniye çıktı. Eğitmenleri Serpil Yılmaz Ölçer öncülüğünde kursiyerler Meral Karadeniz, Münteha Purut, Hamiyet Yavuz, Hatice Yalçın, Oya Gencer, Sevinç Kul, Fatoş Özkan ve Meral Çatak’ın karma eserlerinden oluşan resim sergisi Karamürsel Botanik Cafe’de açıldı.

Karamürsel ADD'den Resim Sergisi Açtı Karamürsel Haber

 

Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Karamürsel Şubesi’nde devam eden resim kurslarının yılsonu sergisi açıldı. Eğitmenleri Serpil Yılmaz Ölçer’in öncülüğünde 9 kursiyerin karma eserlerin oluşan sergi Karamürsel Botanik Cafe’de beğeniye sunuldu.

Atatürkçü Düşünce Derneği Karamürsel Şubesi’nde düzenlenen resim kursunda kursiyerlerin bir yıl boyunca emek harcayarak yaptıkları eserler yılsonu sergisi ile beğeniye çıktı. Eğitmenleri Serpil Yılmaz Ölçer öncülüğünde kursiyerler Meral Karadeniz, Münteha Purut, Hamiyet Yavuz, Hatice Yalçın, Oya Gencer, Sevinç Kul, Fatoş Özkan ve Meral Çatak’ın karma eserlerinden oluşan resim sergisi Karamürsel Botanik Cafe’de açıldı.

Sergini açılışına Karamürsel Kaymakamı Ahmet Narinoğlu, Karamürsel CHP İlçe Başkanı Şinasi Yazar, CHP Karamürsel Kadın Kolları başkanı Zuhal Öztorun, Karamürsel Belediye Meclis Üyesi Orhan Demirel, Karamürsel Atatürkçü Düşünce Derneği Başkanı Münteha Purut, dernek üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

ADD Karamürsel Şube Başkanı Münteha Purut, Ulu Önder Atatürk’ün ilke ve devrimleri ışında hizmet veren derneklerinin sosyal ve kültürel alanda da açtığı kurslar ile yurttaşlara hizmet verdiğini belirterek, “Bugün Serpil Yılmaz Ölçer hocamız öncülüğünde kursiyerlerimizin resimlerini sizlere sunuyoruz. Emeği geçen, kurslara iştirak eden ve bugün açılışımızda bizleri yalnız bırakmayan tüm dostlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

ADD karma resim sergisinin 3 gün boyunca açık kalacağı belirtildi. Sergide resim kursuna katılan ancak geçtiğimiz aylarda hayatını kaybeden Bedia Çatak’ın anısına da köşe açılarak anıldı.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme