Karamürsel Saadet Parti kadınları arı gibi çalışıyor

Karamürsel Saadet Parti kadınları arı gibi çalışıyor Karamürsel Saadet Parti kadınları gece gündüz durmaksızın arı gibi çalışıyor. Karamürsel Saadet Partisi Kadın Kolları Başkanı Şafak Yamak önderliğinde yönetim kurulu üyeleri ve kadınlarıyla durmaksızın çalışıyor. Seçimlere çok kısa bir süre kaldığı şu günlerde Karamürsel Saadet Partili kadınlar Karamürsel’in her sokak ve mahallerindeki evlerin kapılarını tek, tek çalarak ellerindeki broşürleri dağıtarak, sorunlarını dinleyip çözüm önerilerini anlatarak, Saadet Partisi; şehirde, köyde biriken enerjinin, canlılığın, hayat arzusunun ve yaşama sevincinin temsilcisidir. Saadet Partisi, milletin aklı, özlemi, konuşan dili ve yükselen sesidir. Biz Saadet Partisiyiz ve Türkiye’nin Teminatıyız. 7 Haziran’da yapılacak seçim için Saadet Partisine oy istiyoruz diyorlar.

Karamürsel Saadet Parti kadınları arı gibi çalışıyor Siyaset

Karamürsel Saadet Parti kadınları arı gibi çalışıyor

Karamürsel Saadet Parti kadınları gece gündüz durmaksızın arı gibi çalışıyor. Karamürsel Saadet Partisi Kadın Kolları Başkanı Şafak Yamak önderliğinde yönetim kurulu üyeleri ve kadınlarıyla durmaksızın çalışıyor.

Seçimlere çok kısa bir süre kaldığı şu günlerde Karamürsel Saadet Partili kadınlar Karamürsel’in her sokak ve mahallerindeki evlerin kapılarını tek, tek çalarak ellerindeki broşürleri dağıtarak, sorunlarını dinleyip çözüm önerilerini anlatarak, Saadet Partisi; şehirde, köyde biriken enerjinin, canlılığın, hayat arzusunun ve yaşama sevincinin temsilcisidir. Saadet Partisi, milletin aklı, özlemi, konuşan dili ve yükselen sesidir. Biz Saadet Partisiyiz ve Türkiye’nin Teminatıyız. 7 Haziran’da yapılacak seçim için Saadet Partisine oy istiyoruz diyorlar.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

HABEROLDUN.COM SON DAKİKA OKU

CANLI ANLIK HABER AKIŞI

Haber Scripti: Medya İnternet