Meşhur İzmit Simidi, Karamürsel sahilinde

Meşhur İzmit Simidi, Karamürsel sahilinde Bir çoğumuzun vazgeçilmez yiyeceğidir simit. Sabah kahvaltılarının en arananlarındandır, öğle saatlerinde ayaküstü atıştırmalıktır. Hele birde beş çayının yanında karper peyniriyle, meşhur İzmit simidi oldu muydu değmeyin keyfinize, çay ve simit vazgeçilmez ikili. İşte Karamürsel’de üç tekerlikli camekanlı hijyenik bir ortamda meşhur İzmit simidini satan Kemal Altan, Karamürsel sahil boyunca sattığı meşhur İzmit simidi sabah ve akşam müşterilerinin vazgeçilmeyeni oldu.

Meşhur İzmit Simidi, Karamürsel sahilinde Karamürsel Haber

Meşhur İzmit Simidi, Karamürsel sahilinde

Bir çoğumuzun vazgeçilmez yiyeceğidir simit.

Sabah kahvaltılarının en arananlarındandır, öğle saatlerinde ayaküstü atıştırmalıktır. Hele birde beş çayının yanında karper peyniriyle, meşhur İzmit simidi oldu muydu değmeyin keyfinize, çay ve simit vazgeçilmez ikili.

İşte Karamürsel’de üç tekerlikli camekanlı hijyenik bir ortamda meşhur İzmit simidini satan Kemal Altan, Karamürsel sahil boyunca sattığı meşhur İzmit simidi sabah ve akşam müşterilerinin vazgeçilmeyeni oldu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme