Karamürsel'de Doğalgaz Borusu Patladı Büyük Panik Yaşandı

Karamürsel’de patlayan doğalgaz borusu paniğe neden oldu Karamürsel’de, İSU’ya ait kepçenin doğalgaz borusunu patlatması sonucu korku ve panik yaşandı. Doğalgaz ve İSU çalışları tarafından çevrede geniş önlem alırken, kısa sürede olay yerine gelen ekipler boruyu onararak gazın çevreye yayılmasını önledi. Karamürsel Fatih Sultan Bulvarı 4 Temmuz Mahallesi 2109 sokakta çalışma yapan İSU’ya ait kepçe operatörünün kazı yaptığı esnada büyük bir doğalgaz borusu patladı. Patlayan doğalgaz borusundan etrafa saçılan doğalgaz, cadde üzerindeki esnaf ve vatandaşların paniğine neden oldu. Boruyu kazı yaptığı esnada patlatan kepçe operatörü, haber verilen doğalgaz ekipleri tarafından Fatih Sultan Bulvarı geçişlere kapatılırken Doğalgaz şirketi ekipleri de patlayan boruya müdahale ederek kelepçe ile kapattılar.

Karamürsel'de Doğalgaz Borusu Patladı Büyük Panik Yaşandı Karamürsel Haber

Karamürsel’de patlayan doğalgaz borusu paniğe neden oldu

 

Karamürsel’de, İSU’ya ait kepçenin doğalgaz borusunu patlatması sonucu korku ve panik yaşandı.

 

Doğalgaz ve İSU çalışları tarafından çevrede geniş önlem alırken, kısa sürede olay yerine gelen ekipler boruyu onararak gazın çevreye yayılmasını önledi.

 

Karamürsel Fatih Sultan Bulvarı 4 Temmuz Mahallesi 2109 sokakta çalışma yapan İSU’ya ait kepçe operatörünün kazı yaptığı esnada büyük bir doğalgaz borusu patladı. Patlayan doğalgaz borusundan etrafa saçılan doğalgaz, cadde üzerindeki esnaf ve vatandaşların paniğine neden oldu. Boruyu kazı yaptığı esnada patlatan kepçe operatörü, haber verilen doğalgaz ekipleri tarafından Fatih Sultan Bulvarı geçişlere kapatılırken Doğalgaz şirketi ekipleri de patlayan boruya müdahale ederek kelepçe ile kapattılar.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme