Helin Özdemir, Özkan Kan evleniyor

Helin Özdemir, evleniyor Karamürsel’in tanınmış isimlerinden Emekli Öğretmen Ayfer ve Doktor Şükrü Özdemir’in biricik kızı Helin Özdemir dünya evine giriyor. Altınova Altıntaş Mermer şirket ortaklarından Hasan ve Sümme Kan’ın oğlu Özkan Kan’la 13 haziran cumartesi günü saat 19.00’da İzmit/Başiskele The Ness Hotel’de yapılacak düğün töreniyle dünya evine girecek olan Helin Özdemir ve Özkan Kan ve aileleri tatlı telaşın içindeler. Bizlerde kendilerine bir ömür boyu mutluk dileklerimizi iletiyoruz. Not; 10 Haziran Çarşamba günü saat 19.30’da Yalova Elegance Resort Hotel’de bayanlara kına gecesi yapılacak.

Helin Özdemir, Özkan Kan evleniyor Yaşam

Helin Özdemir, Özkan Kan evleniyor

 

Karamürsel’in tanınmış isimlerinden Emekli Öğretmen Ayfer ve Doktor Şükrü Özdemir’in biricik kızı Helin Özdemir dünya evine giriyor.

Altınova Altıntaş Mermer şirket ortaklarından ve Karadeniz Gemi İnşaa A.Ş sahiplerinden Hasan ve Sümme Kan’ın oğlu Hüral İnşaat Şirketi Sahibi Özkan Kan’la 13 haziran cumartesi günü saat 19.00’da İzmit/Başiskele The Ness Hotel’de yapılacak düğün töreniyle dünya evine girecek olan Helin Özdemir ve Özkan Kan ve aileleri tatlı telaşın içindeler.

 

Bizlerde kendilerine bir ömür boyu mutluk dileklerimizi iletiyoruz.

 

Not; 10 Haziran Çarşamba günü saat 19.30’da Yalova Elegance Resort Hotel’de bayanlara kına gecesi yapılacak.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme