Karamürsel'de 1 Ev ile 1 Ahır ve 1 Samanlık Yandı, 3 Hayvan Telef Oldu

Karamürsel'de 1 Ev ile 1 Ahır ve 1 Samanlık Yandı, 3 Hayvan Telef Oldu Karamürsel Akpınar Mahallesinde meydana gelen yangında 1 ev, 1 ahır ve 1 samanlık kül oldu. 3 büyükbaş hayvan telef oldu. Karamürsel’e bağlı Akpınar mahallesinde bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı. Mehmet Çiloğlu’na ait olan 1 ev çıkan yangında kül oldu. Evle birlikte 1 ahır ve 1 samanlıkta küle dönerken ahırda bulunan 3 büyükbaş hayvan telef oldu. Çıkan yangında, evle birlikte eşyalarda küle dönerken kurtarılamayan hayvanlar da telef oldu. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Karamürsel İtfaiye Amirliği ekiplerinin müdahalesiyle yangın söndürülürken geriye enkaz yığını kaldı.

Karamürsel'de 1 Ev ile 1 Ahır ve 1 Samanlık Yandı, 3 Hayvan Telef Oldu Karamürsel Haber

Karamürsel’de 1 Ev ile 1 Ahır ve 1 Samanlık Yandı, 3 Hayvan Telef Oldu

 

 

Karamürsel Akpınar Mahallesinde meydana gelen yangında 1 ev, 1 ahır ve 1 samanlık kül oldu. 3 büyükbaş hayvan telef oldu.

 

Karamürsel’e bağlı Akpınar mahallesinde bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı. Mehmet Çiloğlu’na ait olan 1 ev çıkan yangında kül oldu. Evle birlikte 1 ahır ve 1 samanlıkta küle dönerken ahırda bulunan 3 büyükbaş hayvan telef oldu.

 

Çıkan yangında, evle birlikte eşyalarda küle dönerken kurtarılamayan hayvanlar da telef oldu.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Karamürsel İtfaiye Amirliği ekiplerinin müdahalesiyle yangın söndürülürken geriye enkaz yığını kaldı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme