Turnuvanın hakemlerine bir madalyayı bile çok mu gördünüz ?

Karamürsel Kaymakamlığı tarafından Kurumlar arası futbol ve voleybol turnuvası düzenlendi. Amaç ilçede birlik, beraberlik, dostluk ve kardeşlik duygularını geliştirmek. Turnuva büyük coşkuyla gerçekleşen açılışla başladı. 13 takım arasında hafta içi akşamları iki maç oynanarak 20 gün sonunda Emniyet 2 takımının şampiyonluğu ile sona erdi. Final maçının ardından janjanlı tören yapılarak başarılı takımlara kupalar ve madalya verildi.

Turnuvanın hakemlerine bir  madalyayı bile çok mu gördünüz ? Spor

Turnuvanın hakemlerine bir

madalyayı bile çok mu gördünüz?

Karamürsel Kaymakamlığı tarafından Kurumlar arası futbol ve voleybol turnuvası düzenlendi. Amaç ilçede birlik, beraberlik, dostluk ve kardeşlik duygularını geliştirmek.

Turnuva büyük coşkuyla gerçekleşen açılışla başladı. 13 takım arasında hafta içi akşamları iki maç oynanarak 20 gün sonunda Emniyet 2 takımının şampiyonluğu ile sona erdi. Final maçının ardından janjanlı tören yapılarak başarılı takımlara kupalar ve madalya verildi.

Ama… 20 gün boyunca maçları yöneten yani maçların hakemliğini yapan Hüseyin Gençer ile Şafak Şahin’e bir kuru teşekkürle geçiştirildi..

Ne dersiniz bu olayda bir gariplik yok mu?

Turnuvaya hakem olarak tayin edilen bu isimler Karamürsel’deki okullarda Beden Eğitim öğretmenliği yapıyor okuldaki mesaisi bitiyor daha sonra gelip iki saat maç yönetiyor hiç bir ücret almadan, üstelik arada sırada takım oyuncuları yada taraftarlardan olmayacak olaylarla karşılaşıyor. Neden ilçede birlik, beraberlik, dostluk ve kardeşlik duygularını geliştirmek.

Beki takımlara kupa veriliyor tebrik ediliyor hakemlere bir ufakta olsun madalya yaptırmak çok zor yada külfet mi yarattı da, bir kuru teşekkür ediliyor..

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme