Sancaklı Karamürsel'e Çıkarma Yaptı Halkın Kandilini Kutladı

Milliyetçi Hareket Partisi’nin (MHP) Kocaeli’den meclise 1. Sıradan taşımak istediği isim Saffet Sancaklı, partisinin çalışmaları kapsamında sahaya inerek Karamürsel'de halkla buluştu. Cuma Pazarı ve çarşı merkezinde yoğun ilgi ile karşılanan Sancaklı hem Karamürsel halkının kandilini kutladı hem de vatandaşlarla sohbet etti. Saha çalışmasında Sancaklı’ya, İlçe Başkanı Orhan Kılınçsoy ve çok sayıda partili eşlik etti.Vatandaşların ‘Kaptan’ diye seslenerek sohbet ettiği Sancaklı, hedeflerinin 7 Haziran seçimlerinde MHP’yi iktidara taşımak olduğunu Karamürsel halkınında kendilerine verdiği büyük destekten ötürü çok memnun olduğunu dile getirdi.

Sancaklı Karamürsel'e Çıkarma Yaptı Halkın Kandilini Kutladı Siyaset

Milliyetçi Hareket Partisi’nin (MHP) Kocaeli’den meclise 1. Sıradan taşımak istediği isim Saffet Sancaklı, partisinin çalışmaları kapsamında  sahaya inerek Karamürsel'de halkla buluştu. Cuma Pazarı ve çarşı merkezinde yoğun ilgi ile karşılanan Sancaklı hem Karamürsel halkının kandilini kutladı hem de  vatandaşlarla sohbet etti. Saha çalışmasında Sancaklı’ya, İlçe  Başkanı Orhan Kılınçsoy ve çok sayıda partili eşlik etti.Vatandaşların ‘Kaptan’ diye seslenerek sohbet ettiği Sancaklı, hedeflerinin 7 Haziran seçimlerinde MHP’yi iktidara taşımak olduğunu Karamürsel halkınında kendilerine verdiği büyük destekten ötürü çok memnun olduğunu dile getirdi.

KARAMÜRSEL'DE BÜYÜK İLGİ
Sancaklı,  Burada görünen arkadaşlarımızla birlikte yürüttüğümüz yoğun çalışmanın sadece görünen bir yüzü. Halkımızın bize olan ilgisi oldukça büyük. Bugünde çarşı merkezinde ve cuma pazarında  vatandaşımızın bize gösterdiği teveccühü bir kez daha görmüş olduk. 7 Haziran seçimlerinde partimizi hep birlikte iktidara taşımak için halkımız bizi bekliyor” diye konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme