Karamürsel Kurs ve Okul Talebelerine Yardım Derneği Kermesi Düzenlendi

Karamürsel Kurs ve Okul Talebelerine Yardım Derneği tarafından Karamürsel Belediye Kültür Merkezinde kermes düzenlendi. Kermesin açılışını Kaymakam Ahmet Narinoğlu, Belediye Başkanı İsmail Yıldırım , Ak Parti İlçe Başkanı Recep Demirel ve dernek yöneticileri gerçekleştirdi. Kermesin açılış törenine katılan Yıldırım yapmış olduğu konuşmada “Her sene olduğu gibi Karamürsel’de böyle bir ortamı bize hazırlayan kardeşlerimize minnet ve şükranlarımızı sunuyorum. Bu kermesin hazırlanmasında emeği geçen başta hanım efendiler olmak üzere bütün kardeşlerimizden Allah razı olsun. Hamd olsun ki artık rahatlıkla Kuran-ı Kerimi, inancımızı özgür bir şekilde bu ülkede öğretebiliyor ve öğrenebiliyoruz.

Karamürsel Kurs ve Okul Talebelerine Yardım Derneği Kermesi Düzenlendi Karamürsel Haber

Karamürsel Kurs ve Okul Talebelerine Yardım Derneği tarafından Karamürsel Belediye Kültür Merkezinde kermes düzenlendi. Kermesin açılışını Kaymakam Ahmet Narinoğlu, Belediye Başkanı İsmail Yıldırım , Ak Parti İlçe Başkanı Recep Demirel ve dernek yöneticileri gerçekleştirdi.

Kermesin açılış törenine katılan  Yıldırım yapmış olduğu konuşmada “Her sene olduğu gibi Karamürsel’de böyle bir ortamı bize hazırlayan kardeşlerimize minnet ve şükranlarımızı sunuyorum. Bu kermesin hazırlanmasında emeği geçen başta hanım efendiler olmak üzere bütün kardeşlerimizden Allah razı olsun. Hamd olsun ki artık rahatlıkla Kuran-ı Kerimi, inancımızı özgür bir şekilde bu ülkede öğretebiliyor ve öğrenebiliyoruz. 

Başkan Yıldırım’ın konuşmasının ardından Kaymakam Ahmet Narinoğlu kermesin ilçe halkına hayırlı uğurlu olmasını diledi. Konuşmaların ardından yapılan dua ile kermes açıldı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme