Karamürsel Merkezde Bir Lokantada patlama paniğe neden oldu!

Lokantada patlayan düdüklü tencere paniğe neden oldu! Karamürsel’de bir lokantada patlayan düdüklü tencere paniğe neden oldu Edinilen bilgiye göre Karamürsel İlçesi Atatürk Caddesi üzerindeki bir lokantanın mutfak kısmında büyük bir gürültü ile patlayan düdüklü tencere diğer esnafları ve lokantadaki müşterileri korkuttu.

Karamürsel Merkezde Bir  Lokantada patlama  paniğe neden oldu! Karamürsel Haber

Lokantada patlayan düdüklü tencere paniğe neden oldu!

Karamürsel’de bir lokantada patlayan düdüklü tencere paniğe neden oldu

Edinilen bilgiye göre Karamürsel İlçesi Atatürk Caddesi üzerindeki bir lokantanın mutfak kısmında büyük bir gürültü ile patlayan düdüklü tencere diğer esnafları ve lokantadaki müşterileri korkuttu.

Patlama sonrası 112 acil ekipleri itfaiye ve polislerin olay yerine gelmesinin ardından lokantanın mutfak kısmında yemek pişirildiği sırada düdüklü tencerenin basınç nedeniyle patladığı o sırada mutfakta hiç kimsenin bulunmaması herhangi yaralanmada olmadığı belirtildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme