Kaymakamlık Futbol Kupasında Çeyrek Final Maçları

Kaymakamlık Futbol Kupasında Çeyrek Final Maçlarında 100. Yıl ile Bankalar Yarı Finale Yükselen İlk Takımlar Oldu Karamürsel’de düzenlenen Kaymakamlık Kupası Kurumlar arası futbol turnuvasında önceki akşam oynanan maçlarda çeyrek final maçlarında 100. Yıl takımı Kaymakamlık takımını 10-3 gibi açık bir skorla elerken akşamın diğer maçında Bankalar takımı Sağlık Meslek takımını 7-0 yenerek yarı finale yükselen ilk iki takım oldu.

Kaymakamlık Futbol Kupasında Çeyrek Final Maçları Spor

Kaymakamlık Futbol Kupasında Çeyrek Final Maçlarında

100. Yıl ile Bankalar Yarı Finale Yükselen İlk Takımlar Oldu

 

 

Karamürsel’de düzenlenen Kaymakamlık Kupası Kurumlar arası futbol turnuvasında önceki akşam oynanan maçlarda çeyrek final maçlarında 100. Yıl takımı Kaymakamlık takımını 10-3 gibi açık bir skorla elerken akşamın diğer maçında Bankalar takımı Sağlık Meslek takımını 7-0 yenerek yarı finale yükselen ilk iki takım oldu.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme