Karamürsel'de Kaymakamlık Futbol Turnuvası son hızıyla devam ediyor;

Karamürsel’de Kaymakamlık Futbol Turnuvası son hızıyla devam ediyor; Bankalar, Jandarmaya acımadı; 9-2 Karamürsel’de düzenlenen Kaymakamlık Kupası Kurumlar arası futbol turnuvası son hızıyla devam ediyor. Önceki akşam oynanan maçlarda 100. Yıl Endüstri Meslek Lisesi, Sağlık Meslek Lisesini 2-0 yenerken oynan ikinci maçta ise Bankalar takımı Jandarma takımını 9-2 gibi açık bir skorla yenerek turnuvanın da iddialı olduğunu gösterdi.

Karamürsel'de Kaymakamlık Futbol Turnuvası son hızıyla devam ediyor; Spor

Karamürsel’de Kaymakamlık Futbol Turnuvası son hızıyla devam ediyor;

Bankalar, Jandarmaya acımadı; 9-2

Karamürsel’de düzenlenen Kaymakamlık Kupası Kurumlar arası futbol turnuvası son hızıyla devam ediyor. Önceki akşam oynanan maçlarda 100. Yıl Endüstri Meslek Lisesi, Sağlık Meslek Lisesini 2-0 yenerken oynan ikinci maçta ise Bankalar takımı Jandarma takımını 9-2 gibi açık bir skorla yenerek turnuvanın da iddialı olduğunu gösterdi.

Karamürsel Kaymakamlığınca ilçede birlik, beraberlik, dostluk ve kardeşlik duygularını geliştirmek için düzenlenen Kaymakamlık Futbol turnuvası son hızıyla devam ediyor. Dün akşam saat 18.00’de başlaması gerek Sağlık Meslek Lisesi ve 10. Yıl Endüstri Meslek Lisesi maçı Sağlık Meslek Lisesi takımı oynayacakları saati karıştırınca maç saat 18.30’da başlamak zorunda kalarak bir saat yerine maç yarım saat oynanarak 100. Yıl Endüstri Meslek Lisesi Sağlık meslek Lisesini 2-0 yendi

Saat 19.00’da başlayan akşamın ikinci maçında Bankalar Jandarma arasındaki karşılaşmasında Bankalar takımı maçın başından sonuna kadar üstünlüğünü kurarak maçtan 9-2 gibi bir skorla sahadan ayrılırken turnuvanın da iddialı takımı olduklarını rakiplerine göstermiş oldu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme