balıkesir escort bilecik escort kırklareli escort kırşehir escort bolu escort burdur escort trabzon escort urfa escort sinop escort edirne escort giresun escort bolu escort burdur escort çanakkale escort çorum escort çorlu escort trabzon escort düzce escort uşak escort sivas escort

Karamürsel’de Kaymakamlık Futbol ve Voleybol Turnuvası Başlattı

Karamürsel’de Kaymakamlık Futbol ve Voleybol Turnuvası Başlattı Karamürsel’de düzenlenen Kaymakamlık Kupası Kurumlar arası futbol ve voleybol turnuvası başlattı. Karamürsel Kaymakamlığınca ilçede birlik, beraberlik, dostluk ve kardeşlik duygularını geliştirmek için düzenlenen Kaymakamlık Futbol için 13 takım voleybol içinde 14 takım arasında gerçekleştirilecek turnuvaların startı verildi. Karamürsel’de 13 takımın katıldığı futbol turnuvanın ilk maçı olan Emniyet 2 ile İlçe tarım arasındaki karşılaşmanın ilk düdüğünü Karamürsel Kaymakamı Ahmet Narinoğlu’nun yaptığı başlama vuruşu ile başladı.

Karamürsel’de Kaymakamlık Futbol ve Voleybol Turnuvası Başlattı Spor

Karamürsel’de Kaymakamlık Futbol ve Voleybol Turnuvası Başlattı

Karamürsel’de düzenlenen Kaymakamlık Kupası Kurumlar arası futbol ve voleybol turnuvası başlattı.

Karamürsel Kaymakamlığınca ilçede birlik, beraberlik, dostluk ve kardeşlik duygularını geliştirmek için düzenlenen Kaymakamlık Futbol için 13 takım voleybol içinde 14 takım arasında gerçekleştirilecek turnuvaların startı verildi.

Karamürsel’de 13 takımın katıldığı futbol turnuvanın ilk maçı olan Emniyet 2 ile İlçe tarım arasındaki karşılaşmanın ilk düdüğünü Karamürsel Kaymakamı Ahmet Narinoğlu’nun yaptığı başlama vuruşu ile başladı.

İlk Maçta farklı Skorlar

Karamürsel kaymakamı Ahmet Narinoğlu’nun başlama vuruşuyla ilk müsabaka Emniyet 2 takımı ile İlçe Tarım arasında gerçekleştirildi. Emniyet 2 takımının maçın başından sonuna kadar üstün götürdüğü karşılaşmada Emniyet 2 takımı rakibi İlçe Tarım’ı 13 – 2 gibi açık bir skorla yenerken diğer karşılamada Emniyet 1 takımı ve Karamürsel Devlet Hastanesi arasında karşılaşmada her iki takımda bir birlerine üstünlük kuramayarak maç 5 – 5 sona erdi

Futbol Turnuvası

Karamürsel kaymakamlığı tarafından Kaymakamlık Kupası Kurumlar Arası Futbol Turnuvasına katılacak 13 takım 4 gruptan oluşuyor buna A Grubunda; Emniyet Müdürlüğü 2, İlçe Tarım, Yurtkur, Adliye, B Grubunda; Emniyet 1, Hastane, PTT, C Grubunda; Bankalar, Jandarma, Kaymakamlık, D Grubunda; Sağlık Meslek Lisesi, 100. Yıl Endüstri Meslek Lisesi, Müftülük yer alacak.

Maçlar 30 Nisan’dan itibaren başlıyor (Karamürsel Belediyesi Halı Saha)

30 Nisan 2015 Perşembe A Grubundan saat 18.00’de Emniyet 2- 100. Yıl Endüstri Meslek

B Grubundan saat 19.00’da Bankalar – Jandarma

5 Mayıs 2015 Salı A Grubundan saat 18.00’de Yurtkur – Adliye, B Grubundan saat 19.00’da Emniyet 1 – PTT

6 Mayıs 2015 Çarşamba D Grubundan saat 18.00’de Sağlık Meslek – Müftülük, C Grubundan saat 19.00’da Bankalar – Kaymakamlık

7 Mayıs 2015 Perşembe A Grubundan saat 18.00’de Emniyet 2 – Yurtkur, B Grubundan saat 19.00’da Hastane – PTT

8 Mayıs 2015 Cuma C Grubundan saat 18.00’de Jandarma – Kaymakamlık, D Grubundan saat 19.00’da 100. Yıl – Müftülük

11 Mayıs 2015 Pazartesi A Grubundan saat 18.00’de Emniyet 2 – Adliye, A Grubundan saat 19.00’da İlçe Tarım – Yurtkur

12 Mayıs 2015 Salı A Grubundan saat 18.00’de İlçe Tarım – Adliye

13 Mayıs 2015 Çarşamba saat 18.00’de C Grubunun 1. – D Grubunun 2., Saat 19.00’da C Grubunun 2. – D Grubunun 1.

14 Mayıs 2015 Perşembe saat 18.00’de A Grubunun 1. – B Grubunun 2. , Saat 19.00’da A Grubunun 2. – B Grubunun 1.

15 Mayıs 2015 Cuma saat 18.00’de A Grubunun 1. , B Grubunun 2., C Grubunun 2. – D Grubunun 1., saat 19.00’da A Grubunun 2. – B Grubunun 1. , C Grubunun 1. – D Grubunun 2.

18 Mayıs 2015 Pazartesi saat 18.00’de 3.’lük – 4.’lük, Saat 19.00’da Final

Voleybol Turnuvası

Karamürsel kaymakamlığı tarafından Kaymakamlık Kupası Kurumlar Arası Voleybol Turnuvasına katılacak 14 takım 4 gruptan oluşuyor buna A Grubunda; Atatürk Orta Okulu, Bekir İlhamı Nedime Calp Okulu, İlçe Tarım, Amiral Okulu 2, B Grubunda Maliye, Nazmi Oğuz Okulu, İmam Hatip, 100. Yıl Endüstri Meslek, C Grubunda Hikmet Özbağçı, Kız Meslek Lisesi, Amiral Okulu 1, D Grubunda Jandarma, Gençlik Spor Müdürlüğü, Emniyet

Maçlar 30 Nisan’dan itibaren başlıyor (Atatürk Spor Salonu)

30 Nisan 2015 Perşembe A Grubundan saat 18.00’de Atatürk O.O – Bekir İlhami, B Grubundan saat 19.00’da Maliye – Nazmi Oğuz

5 Nisan 2015 Salı C Grubundan saat 18.00’de Hikmet Özbağçı – Kız Meslek Lisesi, D Grubundan saat 19.00’da Jandarma – Gençlik Spor

7 Nisan 2015 Perşembe A Grubundan İlçe Tarım – Amiral O. 1, D Grubundan sat 19.00’da İmam Hatip – 100. Yıl Endüstri

11 Nisan 2015 Pazartesi C Grubundan saat 18.00’de Hikmet Özbağçı – Amiral O. 1, D Grubundan saat 19.00’da Jandarma – Emniyet

12 Nisan 2015 Salı A Grubundan saat 18.00’de Atatürk O.O. – İlçe Tarım, B Grubundan saat 19.00’da Maliye – İmam Hatip

13 Nisan 2015 Çarşamba C Grubundan saat 18.00’de Kız Meslek – Amiral O. 1, D Grubundan saat 19.00’da Gençlik Spor – Emniyet

14 Nisan 2015 Perşembe A Grubundan saat 18.00’de Bekir İlhami – Amiral O. 2, B Grubundan saat 19.00’da Nazmi Oğuz – 100. Yıl Endüstri.

15 Nisan 2015 Cuma A Grubundan saat 18.00’de Atatürk O.O – Amiral O. 2, B Grubundan Saat 19.00’da Maliye – 100. Yıl Endüstri

18 Nisan 2015 Pazartesi A Grubundan saat 18.00’de Bekir İlhami – İlçe Tarım, B Grubundan saat 19.00’da Nazmi Oğuz – İmam Hatip

20 Nisan 2015 Çarşamba saat 18.00’de C Grubunun 1. – D Grubunun 2. , saat 19.00’da C Grubunun 2. - D Grubunun 1.

21 Nisan 2015 Perşembe saat 18.00’de A Grubunun 1. – B Grubunun 2. , saat 19.00’da A Grubunun 2. – B Grubunun 1.

22 Nisan 2015 Cuma saat 18.00’de A Grubunun 1. – B Grubunun 2. , C Grubunun 2. – D Grubunun 1., Saat 19.00’da A Grubunun 2. – B Grubunun 1. , C Grubunun 1. – D Grubunun 2.

25 Nisan 2015 Pazartesi saat 18.00’de 3.’lük, 4.’lük maçı saat 19.00’da Final maçı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet