Lütfü Türkkan Karamürsele Ziyarette Bulundu

Milliyetçi Hareket Partisinin en aktif Milletvekillerinden biri olan Lütfü Türkkan bu günlerde yine dur durak bilmiyor. Kocaeli'ni adeta arşınlayan Türkkan Karamürsel’de coşkulu bir kalabalık tarafından karşılandı. Türkkan esnaf turundan sonra ilçe binasında teşkilatla bir araya geldi. Seçim öncesi Karamürsel’de yapılan çalışmalarla ilgili bilgi aldıktan sonra Karamürsel esnafını ziyaret etti. Sokaktaki vatandaşların yoğun tepkisini gören Türkkan Karamürsel'in kendi için çok önemli bir yeri olduğunu ve vakit buldukça bu güzel beldeye gelmekten keyif duyduğunu dile getirdi.

Lütfü Türkkan Karamürsele Ziyarette Bulundu Karamürsel Haber

MHP Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan Karamürsel’de  dolaşarak teşkilattan seçim çalışmaları hakkında bilgi aldı. Türkkan Karamürsel’de esnafı ve halkı kucaklayan  ziyaretlerinde de bulundu.

Milliyetçi Hareket Partisinin en aktif Milletvekillerinden biri olan Lütfü Türkkan bu günlerde yine dur durak bilmiyor. Kocaeli'ni adeta arşınlayan Türkkan  Karamürsel’de coşkulu bir kalabalık tarafından karşılandı. Türkkan esnaf turundan sonra ilçe binasında teşkilatla bir araya geldi. Seçim öncesi Karamürsel’de yapılan çalışmalarla ilgili bilgi aldıktan sonra Karamürsel esnafını ziyaret etti. Sokaktaki vatandaşların yoğun tepkisini gören Türkkan Karamürsel'in kendi için çok önemli bir yeri olduğunu ve vakit buldukça bu güzel beldeye gelmekten keyif duyduğunu dile getirdi.

 

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme