Belediye Başkanı İsmail Yıldırım Umre Ziyaretinden Döndü

Umre Ziyaretinden Dönen Belediye Başkanı İsmail Yıldırımı Gölcük belediye başkanı Mehmet Ellibeş ve arkadaşları Hayırlı Olsun Ziyaret inde Bulundular Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, geçtiğimiz hafta Umre ziyaretini yerine getiren Belediye Başkanı İsmail Yıldırımı makamında ziyaret ederek Umre ziyaretinin hayırlara vesile olmasını temenni etti ve ”Cenab-ı Allah Umre ziyaretinizi kabul buyursun” dedi.

Belediye Başkanı İsmail Yıldırım  Umre Ziyaretinden  Döndü Karamürsel Haber

Umre Ziyaretinden Dönen Belediye Başkanı İsmail Yıldırımı Gölcük belediye başkanı Mehmet Ellibeş ve arkadaşları Hayırlı Olsun Ziyaret inde Bulundular

Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, geçtiğimiz hafta Umre ziyaretini yerine getiren Belediye Başkanı İsmail Yıldırımı makamında ziyaret ederek Umre ziyaretinin hayırlara vesile olmasını temenni etti ve ”Cenab-ı Allah Umre ziyaretinizi kabul buyursun” dedi.

Başkanı Yıldırım ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirip teşekkür ederek, kutsal toprakları ziyaret etmekten ve oralarda bulanmaktan duyduğu mutluluğu vurgulayarak duygularını ;” Allah’ıma hamd ediyorum ki Bana kutsal toprakları görmeyi nasip etti. Kutsal toprakları gezip gördük. O manevi havayı solumak ve maneviyatı yaşamak mükemmel bir duygu. Cenab-ı Allah gidip görmek isteyen ve o yoğun duyguları yaşamak isteyen herkese bu kutsal yolculuğu nasip etsin” diyerek ifade etti.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme