Karamürsel'de Kullandığı Araç İçinde Kalp Krizi Geçiren Sürücü

Karamürsel'de Kullandığı Araç İçinde Kalp Krizi Geçiren Sürücü Cevat Akar (70) Çevredeki vatandaşların 112 Acil servisi araması ile hastaneye kaldırıldı. Olay bu gece Saat:23:00 sıralarında 4.Temmuz mahallesinde kullandığı araç içerisinde kalp krizi geçiren Cevat Akar ( 70 ) olayı gören vatandaşların 112 acil servisi araması ile olay yerine gelen 112 acil servis personeli ilk müdahaleyi yaptıktan sonra Karamürsel Devlet Hastanesine götürülen Cevat Akar hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen yaşamını yitirdi.

Karamürsel'de Kullandığı Araç İçinde Kalp Krizi Geçiren Sürücü Karamürsel Haber

Karamürsel'de Kullandığı Araç İçinde Kalp Krizi Geçiren Sürücü Cevat Akar (70) Çevredeki  vatandaşların 112 Acil servisi araması ile hastaneye kaldırıldı. Olay bu gece Saat:23:00  sıralarında 4.Temmuz mahallesinde kullandığı araç içerisinde kalp krizi geçiren Cevat Akar ( 70 ) olayı gören vatandaşların 112 acil servisi araması ile olay yerine gelen 112 acil servis personeli ilk müdahaleyi yaptıktan sonra Karamürsel Devlet Hastanesine götürülen Cevat Akar hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen yaşamını yitirdi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme